Evan Peters, DAHMER 2. Sezon İçin Neden Geri Dönmeyebilir?


Evan Peters yakın zamanda başka bir öldürücü dönüşüm yapmayacak.

Seri katilleri canlandıran oyuncu, Amerikan korku hikayesi ve DAHMER – Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesihayranların neden onun en azından yakın gelecekte suç dünyasına dönmesini beklememesi gerektiğini açıklıyor.

Peters, “Karanlık rollere biraz ara vereceğim ve ışığı keşfedeceğim” dedi. söylenmiş Çeşitlilik 12 Aralık. “Eve biraz daha yakın, biraz daha sıradan bir şey oynamak ve bu tür deneyimlerin ayrıntılarını keşfetmek benim için ilginç olurdu.”

Yine de DAHMER ikinci ve üçüncü sezonlar için yenilendi, görünüşe göre Peters bunun bir parçası olmayacak, Netflix dizinin antoloji yönünde ilerlediğini belirterek, 7 Kasım’da yaptığı açıklamada, sonraki bölümlerin “diğer canavarların hikayelerini anlatacağını” söyledi. toplumu etkileyen rakamlar.”

Peters, rezil oyuncuyu oynamak için geçirdiği yoğun hazırlık konusunda açıktı. Jeffrey Dahmer1978’den 1991’e kadar bir cinayet serisinde yaklaşık 20 kişiyi öldüren ve parçalayan. Oyuncu, kapsamlı araştırma ve lehçe eğitiminin yanı sıra, Dahmer’in yürüyüş tarzını taklit etmek için kollarına ağırlıklar verdi ve hatta rolüne bürünmek için karakterinin kostüm ayakkabılarını, kot pantolonunu ve gözlüklerini aylarca giydi. Ama bütün bu karanlık bedelini aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358080/why-you-shouldn't-expect-evan-peters-to-return-for-lessigreaterdahmerlessigreater-season-2?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir