Eva Mendes, Ryan Gosling’in “İnanılmaz Bir Aşçı” Olduğunu Paylaşıyor


Mutfakta takım arkadaşları.

Eva mendes o ve uzun vadeli ortağı ortaya çıkardı ryan gosling ev işleriyle uğraşmaya gelince sorumlulukları paylaştır ve onun tam bir “mutfak delisi” olduğunu kabul et.

“Ryan aşçı. O inanılmaz bir aşçı” dedi. İnsanlar 13 Mayıs’ta yayınlanan bir profilde. “‘Sen yemek yap, ben temizlik yaparım’ arasında gerçekten güzel bir denge olduğunu düşünüyorum. Ve bu sadece bizim için çalışıyor.”

48 yaşındaki Eva, aynı zamanda biraz “lavabo konusunda kontrol manyağı” olduğunu da itiraf ederek, bulaşıkları toplamayı gerçekten tedavi edici bulduğunu söyledi.

“Hayat çok kaotik. Ama kontrol edebileceğim tek şey evim, mutfağım” dedi. “Bu yüzden bulaşıkları yıkarken benim için meditatif oluyor. Gerçekten sadece temizlemekten daha derine iniyor. Bana gerçekten netlik veriyor. Temiz lavabo benim için berrak zihin demektir.”

bu aksama star, bir sürü insanla küçücük bir apartman dairesinde büyümenin, her şeyin yolunda olduğunu takdir etmesini sağladığını açıkladı.

“Ev temiz olduğunda, ‘Hey, daha iyi hissediyorum’ gibiydi” dedi. “Herkes daha iyi hissetti. Bu yüzden benim için gerçekten duygusal.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331026/eva-mendes-shares-ryan-gosling-is-an-incredible-cook?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın