Eva Mendes Neden Ryan Gosling’den Barbie İç Çamaşırını İstedi?


Jaap Buitendijk/ Warner Bros. Pictures, Getty Images

Ancak, Gosling’in karakter için giydiği platin saç konusunda herkes heyecanlanmış görünmüyordu. Ve bu eleştirmenlere Mendes bir hatırlatma gönderdi.

“İnsanlar onun gerçek bir kişiyi oynamadığını biliyor, değil mi?” dedi Konuşma. “Sahte bir insanı oynuyor.

Gösteri sırasında, ev sahibi Jerry O’Connell Ken görünümüne kendi bakış açısıyla giriş yaptı ve Mendes, Gosling’in bir trend başlattığını düşünmeden edemedi.

Girişimci, “Adamımın gerçek bir rönesans başlattığını hissediyorum,” dedi, “bir Ken-aissance gibi.”

Ve merak ediyorsanız, evet, Gosling’in Ken’iyle ilgili memleri gördü. Kızları paylaşan Mendes Esmeralda7 ve amada6, ile Defter alum— Gosling’in Ken’i oynarken yan yana görüntülerini içeren, dikkatini çeken belirli bir gönderiden bahsetti. Barbie ve Court Gentry’de gri adam “İçinizde 2 Ryan Goslings var.” sözleriyle birlikte.

Peki Mendes hangisini seçerdi? “Eh, kesinlikle gecelerimi Gri Adam’la, sonra da günlerimi Ken’le geçirmek istiyorum,” diye yanıtladı. “Bu bir parti. Çünkü Ken eğlencelidir ve Gri Adam, bilirsiniz.”

Hayranlar Gosling’i görebilir ve Margot Robbie içinde Barbie 21 Temmuz 2023’te vizyona girdiğinde.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336179/why-eva-mendes-asked-ryan-gosling-for-his-ken-underwear-from-barbie?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir