Eva Longoria’nın Cannes’daki Küresel Hediye Galasında Siyah Altın Elbisesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Eva Longoria'nın Cannes'daki Küresel Hediye Galasında Siyah Altın Elbisesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Eva longoria47 yaşındaki Cannes’daki Global Gift Gala’da muhteşem görünüyordu! bu Umutsuz Ev Kadınları alum, 19 Mayıs Perşembe günü JW Marriott otelinde düzenlenen yıldızlarla dolu olay için kesikler ve altın vurgulu seksi siyah bir elbise giydi. Cüppe, Cartier’den ilham alan bir panter tasarımıyla bir arada tutularak, üst üste dizilmiş altın yüzükleri ve imzalı halka küpeleriyle birleştirildi.

Eva Longoria'nın Cannes'daki Küresel Hediye Galasında Siyah Altın Elbisesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Eva Longoria, 19 Mayıs Perşembe günü Cannes Film Festivali sırasında düzenlenen Global Gift Gala’da siyah dekolteli elbisesiyle büyülendi (Kredi: David Fisher/Shutterstock)

Bir annenin annesi, fotoğrafçılar için kırmızı halıda poz verirken mükemmel makyajını ve saçını göstererek parlıyordu. Eva kuzgun rengi buklelerini orta kısmı olan kaygan, alçak bir atkuyruğu şeklinde tuttu. Göz alıcı siyah astarı, kirpikleri ve parlak çıplak dudağıyla hem nemli hem bronzdu. Son olarak, manikürü altın detaylara sahip son moda bir fransız manikürüyle de dikkat çekti!

Eva, 2013 yılına dayanan birkaç yıldır The Global Gift Foundation’ın elçisi ve yüzü olmuştur. Organizasyon, çocukların, ailelerin ve ihtiyacı olan kadınların yaşamlarında olumlu bir etki yaratmaya odaklanan hayırsever, kar amacı gütmeyen bir yardım kuruluşudur. Hayır kurumu, Hindistan’da evsiz çocukları kurtarmaya adanmış bir ev, Los Angeles’ta özel ihtiyaçları olan çocuklara yardım etmek için bir gündüz merkezi ve evsiz çocukları barındıran kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Quang Chau Vakfı’nı inşa etti. Global Gift Foundation, Eva’nın arkadaşı tarafından oluşturuldu. Maria Bravo.

“Ben çok hayırsever bir aileden geliyorum. Özel ihtiyaçları olan bir kız kardeşim var ve annem 30 yıldır özel eğitim öğretmeniydi, bu yüzden her zaman geri verme fikriyle yaşadık çünkü her zaman bu topluluk kaynaklarına ihtiyacımız vardı” dedi Eva, 2018’deki etkinlikte. ayrıca kendi hayır kurumu Eva Longoria Vakfı’ndan da bahsediyor.

“Gönüllülüğün ailemizde büyük bir kelime olduğunu hatırlıyorum ve bunun gerçek bir iş olduğunu düşündüm – ‘büyüdüğümde gönüllü olmak istiyorum!’ gibi. -ve annem hayatın çok erken döneminde bunu öğretti. Bütün bu insanların bize yardım ettiğini merak ettiğimi hatırlıyorum ve onlar sadece hayırsever toplum kuruluşlarıydı. Benim için bunu sürdürmek ve şöhret olsun ya da olmasın geri vermek önemliydi” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/19/eva-longoria-black-gold-gown-global-gift-gala-cannes-photos/

Yorum yapın

SMM Panel