Eva Longoria Son Santiago ile Kırmızı Bikini Üstü ve Daisy Dukes Rocks – Hollywood Life


Eva Longoria Son Santiago ile Kırmızı Bikini Üstü ve Daisy Dukes Rocks - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Eva longoria güzelliğinin sadece yaşlandıkça daha iyi olduğunu kanıtladı! 47 yaşındaki oyuncu, yönetmen ve yapımcı, 14 Ekim Cuma günü kocasıyla birlikte İspanya’nın Marbella kentine bir aile kaçamağı yaparken kesinlikle çok etkileyici görünüyordu. Jose Baston ve 4 yaşındaki oğulları Santiago. Sade ama şık beyaz bir bluz, kırmızı bir bikini üstü ve papatya düklerini sallayan Eva, muhteşem, güneşli bir günde yürümeye başlayan çocuğuyla sörf ve kumun etrafında sıçramanın keyfini çıkardı.

Eva Longoria Son Santiago ile Kırmızı Bikini Üstü ve Daisy Dukes Rocks - Hollywood Life
Eva Longoria, Ekim 2022’de oğlu Santiago ile İspanya’ya bir gezinin tadını çıkardı. (MEGA)

bu Umutsuz Ev Kadınları Alum tatil sırasında oldukça formda ve mutlu görünüyordu, yakın zamanda sağlığına yüksek önceliğe koyduğunu açıkladı. ile konuşmak Kadın Sağlığı, Eva her gün en az bir saat egzersiz yapmaya özen gösterdiğini, çünkü bu onun sadece formda kalmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda “zihinsel sağlığına” da yardımcı oluyor. En sevdiği egzersizlerden biri, bir tür trambolin antrenmanı olan ribaund. “Beni mevcut kılıyor” dedi yayına. “Gerçekten rutine odaklanmanız ve hareketleri ezberlemeniz gerekiyor. Çok fazla taraf değiştirirler, bu da sizi fırlatabilir, bu yüzden onun üzerinde olmanız gerekir. Bunu sevdim.”

Haziran 2018’de José ile Santiago’yu karşılayan Eva, erkek bebeğin gelmesinden kısa bir süre sonra zindeliğine de kendini adadı. Muhteşem yıldız ile ÖZEL konuştu HollywoodYaşam O sırada, tekrar forma girmek için büyük çaba sarf ettiğini söyledi. “Hava yiyorum ve kıçımı çalıştırıyorum!” The Global Gift Foundation USA’s Empowerment Luncheon’da şaka yaptı. “Oğlum için sağlıklı olmak istiyorum. Ama şimdi kıyafetlerim tekrar uyuyor.”

Eva Longoria Son Santiago ile Kırmızı Bikini Üstü ve Daisy Dukes Rocks - Hollywood Life
Eva Longoria, günlük, plaj kıyafeti içinde inanılmaz görünüyordu. (MEGA)

Karbonhidrat, şeker ve alkolü kesmek de planın bir parçasıydı. Eva, “Çok daha fazla enerjim var ve içmemenin cildimi temizlediğini hissediyorum” dedi. “Başın ağrımıyor. Bence her şey şarapla ilgili! Her şey şarapla ya da onun eksikliğiyle ilgili.”

Ancak Eva, hamilelik ağırlığından hemen kurtulmak için kendisine çok fazla baskı yapmadığı konusunda ısrar etti. “Vücuduma doğum sonrası ve hamilelik sonrası uyum sağlamak için gerçekten zaman verdim” dedi. “Biliyorsun, bir bebeği oldu! Bir insan hayatı yarattı, bu yüzden tekrar forma girmekte gerçekten çok zorlanmadım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/eva-longoria-red-bikini-top-daisy-dukes-son-santiago-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir