Eva Longoria Öğle Yemeğinde Oğlu Santiago İle El Ele Tutuştu: Fotoğraf – Hollywood Life


Eva longoria


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Maksimum eğim noktası/BACKGRID

Eva longoria47, 28 Temmuz Perşembe günü Beverly Hills, California’da sevgi dolu bir anneydi. Umutsuz Ev Kadınları şap, sevimli oğluyla el ele tutuştu Santiago4, kocasıyla öğle yemeği yerken Jose Baston54.

Eva, beyaz ve mavi çizgili şık bir yazlık elbise ve siyah güneş gözlüğü takmıştı. Görünümü aynı zamanda şık çantasına uyan sıcak pembe topukluları da içeriyordu. Eva esmer saçlarını yukarıdan at kuyruğu yaptı.

Eva longoria
Eva Longoria, oğlu Santiago ile 28 Temmuz’da Beverly Hills’de (Fotoğraf: Max-lopes-spot/BACKGRID)

Küçük Santiago, koyu mavi yakalı bir gömlek ve bir çift taba rengi haki şortla çok sevimli görünüyordu. Eva ve José’nin oğlu da siyah çizgili beyaz çoraplar ve bir çift koyu siyah spor ayakkabı giydi. Santiago, annesi ve babasıyla öğle yemeği için çok heyecanlı görünüyordu.

Tüm yaz boyunca Eva, değerli oğlu ve yakışıklı kocasıyla kaliteli vakit geçiriyor. Üçlü bu ayın başlarında İtalya’da görüldü ve bir teknede fotoğraflandı. Eva, fit figürünü sergileyen kırmızı bir bikini giydi. Avrupa kaçamağında José ve Santiago ile çok eğleniyor gibi görünüyordu.

Latin güzeli, Mayıs 2016’dan beri José ile evlidir. Pepe takma adıyla anılan José, yıllardır Latin Amerika medyasının temel unsurlarından biridir. Muhteşem çift, 2018’de erkek bebekleri Santiago’yu karşıladı. Eva anne olmayı sevdi ve ebeveynlik hakkında konuştu. bir röportajda Mayıs 2022’de.

“Santi’ye iyi bir anne olmayı hedefliyorum, ancak fikir sahibi olmak ve gerçekten bayrağımı yere dikmek ve ‘Bu benim kullandığım sistem ve herkes bunu kullanmalı’ demek konusunda kesinlikle bunu yapmıyorum, Parents.com’a verdiği demeçte, artık bir ebeveyn olduğu için dünyayı olumlu yönde etkilemek için daha kararlı hissettiğini de sözlerine ekledi. “Dünyayı onun ve geleceğimizin tüm çocukları için daha iyi bir yer bırakmak için üzerime düşeni yaptığımdan emin olmalıyım” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/eva-longoria-son-santiago-husband-lunch-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir