Eva Longoria İtalya’da Kırmızı Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Eva Longoria İtalya'da Kırmızı Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Eva longoria Bir dizi çarpıcı bikini fotoğrafıyla kusursuz figürünü sergiliyor! bu Umutsuz Ev Kadınları 47 yaşındaki şapel, işadamı kocasıyla teknede takılırken klasik kırmızı bikinisiyle sallandı Jose Antonio Baston, Capri, İtalya. Eva 12 Temmuz Salı günü teknede güneşlenirken, güneş kremi sürerken, yüzdükten sonra duş alırken ve hatta dört yaşındaki sevimli oğlunu tutarken görüldü. Santiago Enrique Baston. Eva, İtalya tatili boyunca saçlarını uzatmış ve yaz güneşinin tadını çıkararak, her zamanki gibi rahat ve çarpıcı görünüyordu.

Eva longoria
Eva Longoria, 12 Temmuz 2022’de İtalya, Capri’de. (BACKGRID)

Ayrıca, yattan bazı büyüleyici akşam video klipleri yayınlamak için 13 Temmuz Çarşamba günü Instagram hikayelerine gitti. Onlarda Eva nefes kesici bir dolunaya dikkat çekti. Uzun kollu, beyaz yakalı bir gömlek ve dramatik halka küpeler giyerken, “Yaklaşan dolunaya bakın,” dedi. “Güneş gibi görünüyor!”

Eva ayrıca Temmuz ayında özel yatta beyaz desenli sicim bikinisiyle ışıl ışıl görünerek fotoğraflandı. Ayrıca 12 Haziran’da lüks teknede sarı bikinili bir fotoğraf yayınladı, bu sefer hasır fötr şapka ve güneş gözlüğü ile süsledi. Haziran ayında, Denize Aktris, havuz kenarındaki benzer sarı bikinili fotoğraflarını yayınlayarak ünlü atletik fiziğini gösterdi.

Eva her cephede en iyi hayatını yaşıyor gibi görünüyor. 2021’de L’Oreal sözcüsü, kozmetik markasının ikonik “çünkü buna değersin” sloganından ve bunun kadınlar için ne anlama geldiğinden bahsetti. “Kadınlar için bir savaş narası; İşiniz, ilişkileriniz, evliliğiniz, arkadaşlıklarınız veya aileniz olsun, kendinizi ve her duruma ne getirdiğinizi değerlendirmeniz için bir hatırlatma,” dedi Eva. Modaya uygunMart 2021 raporu. “Durup gitmemiz önemli, ‘Bir dakika, benim değerim burada önemli.’ Hayatınızdaki her şeye ne getirdiğinizi bilmek ve buna saygı duymak ve onurlandırmak önemlidir.”

Hayranları kesinlikle buna değer olduğunu düşünüyor ve onaylarını dile getirmek için 12 Temmuz Instagram gönderisindeki yorumlar bölümüne gitti. 8.8 milyon takipçisinden biri “Güneş ışığındaki güzellik” yorumunu yaparken, bir diğeri bikinili fotoğrafa basitçe yazarak tepki gösterdi, “Bella!!!!”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/eva-longoria-red-bikini-italy-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir