Eva Longoria, Güneş Altında Sarı Bikinili Rocks – Hollywood Life


Eva longoria


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Eva longoria47 yaşındaki , son Instagram fotoğrafında fit vücudunu sergiledi. Aktris, göz alıcı fotoğrafta dışarıda bir havuzun yanında bir şezlonga uzandı ve olabildiğince rahat görünüyordu. Küpelerle süslediği için saçları geriye çekilmiş gibi göründüğü için gözleri kapalıydı.

Hayranları yorumlarda ona iltifat etmeden önce, “Biraz sol kimseye zarar vermez” diye yazdı. Bir hayran “Çok güzel” diye yanıtlarken bir diğeri onu “muhteşem” olarak nitelendirdi. Üçüncüsü onu d vitamini aldığı ve güneşi içinize çektiği için alkışladı ve bir diğeri ona bir rüya dedi.

Eva en son fotoğrafıyla büyülenmeden önce, üç hafta önce amfAR Gala’da inanılmaz görünmesiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Güzel, Cannes Film Festivali etkinliğine yüksek yırtmaçlı siyah bir elbise giydi ve onu askılı siyah ve gümüş topuklu ayakkabılarla eşleştirdi. Ayrıca yuvarlak küpeler takmış ve saçlarını iltifat bir tarzda toplamıştı.

Eva longoria
Eva Longoria eğlenceli bir gezi sırasında bikinili. (MEGA)

Eva, aynı hafta farklı bir Cannes Film Festivali partisi için başka bir yüksek yırtmaçlı elbiseyi salladı. Üstü dantel, alt kısmı dışa doğru genişleyen siyah kolsuz bir moda seçimiydi ve o bunu Chopard Loves Cinema Gala’da sergiledi. Onu askılı topuklu ayakkabılar ve bilezikler ve sarkan yeşil küpeler de dahil olmak üzere çeşitli mücevher parçalarıyla eşleştirdi ve kırmızı ruj içeren epik bir makyaj görünümü giydi.

Eva, halka açık görünümleri veya seksi solo fotoğrafları için manşetlere çıkmadığında, bunu sevimli oğluyla vakit geçirmek için yapıyor. Santiago4, kocasıyla paylaştığı kişi Jose Baston. Gururlu anne, genellikle sosyal medyada tot’un sevimli videolarını ve resimlerini paylaşıyor ve bunlar her zaman hayranlarına neşe getiriyor. Onun en yenilerinden biri gönderiler çünkü sevimli tatlı 4. doğum günündeydi ve bir çok unutulmaz fotoğrafla dolu bir videoyu sevgi yazısıyla paylaştı.

“Doğduğun günden beri 4 yıl geçtiğine inanamıyorum! Aldığım en büyük nimet sensin aşkım 💕Doğum günün kutlu olsun Santi Baston! Te amo Te amo Te amo !!!! ❤️” yazısı okundu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/eva-longoria-yellow-bikini-pic/

Yorum yapın

SMM Panel