Eva Longoria, Gerileme Yaz Fotoğrafında Beyaz ve Sarı Bikiniyi Sallıyor – Hollywood Life


Eva longoria


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Eva longoria, 47, 24 Ocak’ta Instagram’da paylaştığı eski bir yaz fotoğrafında rahat ve muhteşem görünüyordu. Aktris, fotoğrafta beyaz ve sarı desenli bir bikiniyle hava atarken suda bir teknede oturuyordu. Ayrıca saçlarını açık bırakmıştı ve güneşin altında rahatlarken makyajsız görünüyordu.

Eva, gönderinin başlığında “Yaz güneşini başka özleyen var mı?🌞” diye sordu. Takipçileri hemen cevap verdi ve fotoğrafa iltifat etti. “Ben mi! Bir kişinin dediği gibi, Seattle havası için Kaliforniya vergileri ödemiyorum!! 😂” diye yazarken bir takipçisi onun “harika” bir vücuda sahip olduğunu yazdı. Bir üçüncüsü fotoğrafı “rüya gibi” olarak adlandırdı ve dördüncüsü, içinde “güzel” olduğunu paylaştı.

Eva’nın en son gerileme cevheri, o ve kocasının peşine düşer José Baston İspanya’nın Marbella kentinde bisiklet sürmek için manşetlere taşındı. Gezi, Yeni Yıl arifesi kutlamalarından önceydi ve dışarıdaki havanın tadını çıkarırken birlikte sevimli ve şık görünüyorlardı. İkisi de siyah ceket ve beyzbol şapkası giymişti ve Eva gri tayt giyerken Jose siyah naylon spor pantolon giymişti. Ayrıca spor ayakkabı ve güneş gözlüğü taktılar.

Eva longoria
Bir önceki gezi sırasında bikinili Eva. (MEGA)

Eva, kocasıyla yalnız fotoğraflar veya geziler için dikkat çekmediğinde, sevimli oğluyla anları için çekiyor. santiago, 4. Üzerine titreyen anne genellikle bebekle dışarıda görülür ve her zaman çok yakın görünürler. İster öğle yemeği yiyorlar, ister tatlı bir sosyal medya fotoğrafı için poz veriyorlar, anne ve oğulla asla sıkıcı bir an olmaz.

Eva, bir röportajda anne olmaya olan sevgisinden ve Santiago’ya nasıl ebeveynlik yaptığından bahsetti. Ebeveynler 2022’de. bunu yapıyor, ”dedi outlet’e, artık bir ebeveyn olduğu için dünyayı olumlu yönde etkilemek için daha kararlı hissettiğini sözlerine ekledi. “Ona ve geleceğimizin tüm çocuklarına dünyayı daha iyi bir yer bırakmak için üzerime düşeni yaptığımdan emin olmam gerekiyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/eva-longoria-white-yellow-bikini-throwback-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir