Ev Aşçılarına Tüm Yıl Boyunca Davet Edilmenizi Sağlayacak 15 Hediye


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Ev şefleri: Onlara hayran olduğumuz kadar onları seviyoruz. Enerji kimde? Zaman? Coşku mu? isteklilik? Demek istediğim, geri kalanımız işten eve geliyoruz ve sipariş edecek bir şey seçecek enerjimiz varsa şanslıyız.

Ama ev şefleri? Yeni bir şey yapma şansı için yaşarlar. Keşfetmek. Hatta, söylemeye cüret ediyorum, hata yapmak!

Hepsinden önemlisi, sadece yemek yapmayı değil, aynı zamanda sizi misafir etmeyi de seviyorlar. Ama karşılığında onlara ne hediye etmeli? Şarap hakkında muhtemelen senden daha çok şey biliyorlar mı? Bloklarındakiler kadar güzel olmayan bıçaklar mı? Bir diğer video izle

Hayır. Açıkçası bunların hiçbiri. Ancak ev şefleri için seveceklerinden emin olacakları 15 hediyeden oluşan bir liste hazırladık. Ve bir o kadar da önemlisi, muhtemelen zaten sahip olmayacaklar. Eğer onlar yapmakyine de, onların hızına ayak uydurduğunuzda ne kadar etkileyici görüneceğinizi bir düşünün!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355624/holiday-gifts-for-home-chefs:-cast-iron-fondue-sets-smokeless-grills-wine-decanters-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir