Euphoria’nın Avcısı Schafer’ın Yeni Rolüyle Şansı Var


avcı şövalye haraç olarak gönüllü oldu.

bu öfori Merakla beklenen dizinin kadrosuna resmen katıldı Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı.

Prequel film için Hunter, Coriolanus Snow’un kuzeni ve sırdaşı Tigris Snow’u oynayacak. Amacı? Bir basın açıklamasına göre, 10. yıllık Açlık Oyunları sırasında, geleceğin zalim başkanı Panem’e “akıl hocası rolünden ahlaki pusulasının özüne kadar her konuda” danışmanlık yapıyor.

OG filmlerinin hayranlarının hatırlayabileceği gibi, Tigris, Katniss’i gizleyen son derece moda, kaplan benzeri stilisttir (Jennifer Lawrence), fırtına (Liam Hemsworth), Peeta (Josh Hutcherson) ve diğerleri dördüncü ve son filminde dükkanında.

Hunter, yıldızlarla dolu bir kadroya katılıyor. Billy the Kid yıldız Tom Blyth ve Batı Yakası Hikayesi yardımcı yıldızlar (ve gerçek hayattaki çift) Rachel Zegler ve Josh Andres Rivera.

Yöneten Francis Lawrencedaha önce franchise’ın yönetmenliğini yapan Ateşi Yakalamak, Alaycı Kuş Birinci Bölüm ve Bölüm ikifilm Kasım 2023’te sinemalarda gösterime girecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335447/euphoria-s-hunter-schafer-has-the-odds-in-her-favor-with-latest-gig?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel