Euphoria’dan Sydney Sweeney, 3. Sezonda Daha Fazla “Çılgın Cassie” İstiyor


Sidney Sweeney ne yapacağının farkındadır öfori hayranlar, öforik.

bu öfori aktris kısa bir süre önce, ikinci sezondaki şüpheli kararlardan oluşan bir kasırgadan sonra karakteri Cassie’nin üçüncü sezonuyla ilgili beklentilerini paylaştı. Sonuçta – spoiler uyarısı – hayranların Cassie’yi en son gördüğü zaman öforien iyi arkadaşının tacizci eski erkek arkadaşıyla olan gizli ilişkisi, tarafından dağınık bir şekilde ifşa edildi. zendayaRue, büyük bir çatışmayla sonuçlanır.

Cassie özel olarak, “Hayranların bir şekilde onu nasıl bir araya getireceklerini bulması için ona ihtiyacı olduğunu biliyorum,” dedi. E! Haberler 17 Mayıs saat 23: 00’de yayınlanan bir röportajda, “ama gerçekten bir süre çılgın Cassie’nin tadını çıkarabileceğimi umuyorum.”

Ne bildiğine gelince öforibaşrol oyuncusu olmayacak olan üçüncü sezonu barbie ferreira, Sidney henüz bir ayrıntıya sahip değil. E’ye söyledi! Haber, “Henüz çekimlere başlamadık.”

Bu arada Sydney muhbir rolüne büründü. Gerçeklik Kazanan HBO’larda gerçeklik29 Mayıs’ta HBO ve Max’te başlayacak. Ayrıca Olivia Mossbacher olarak ekranı süsledi. Beyaz nilüfer ve Marvel’s’ta görünecek Madam Web Örümcek Kadın olarak. Son zamanlarda romantik komedi filmlerini bitirdi. Senden Başka Herkes ile glen powell.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374741/sydney-sweeney-knows-lessigreatereuphorialessigreater-fans-want-cassie-to-get-her-%22s-t-together%22-for-season-3?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir