Euphoria’dan Colman Domingo, Rue’nun Annesiyle Ali’nin Kimyası Üzerine


Colman ve Nika, ailenin akşam yemeği yediği bölümde Sam’in karakterleri ayarlayıp ayarlamadığından emin olmasalar da, bu kimyada oynadılar. “Sayfada yazılı olmasa bile etrafında dans ettik” dedi. “[Nika] çok güzel bir kadın ve Ali’nin bu kadının kim olduğunu dikkate alacağını düşünüyorum. Ve onun ne kadar güçlü olduğunu ve ne yaptığını gerçekten nasıl takdir ettiğini söyleyen bir dili var.”

Konuşmaları hakkında “Bence bunda seksi bir şey var” dedi.

Bu romantizm üçüncü sezon için bir olasılık olsa da, Colman aralarında daha fazla bir şey olursa, “Bu gerçekten tehlikeli bir bölgeye giriyor, çünkü o Rue’nun sponsoru” diye uyardı.

Colman, üçüncü sezonun çekimleri başladığında Sam’in ne planladığını öğrenecek. Şimdilik, aktör, yaklaşan rollerle meşgul ve meşgul. Mor renk ve Netflix’in Rustin. Animasyonlu kısa film de var Yeni AySiyah annelere ve oğullara “aşk mektubu” olarak tanımladığı .


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337704/even-euphoria-s-colman-domingo-thinks-ali-has-chemistry-with-rue-s-mom?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir