Etkileyici Christine Tran Ferguson, 15 Aylık Oğlunun Öldüğünü Paylaştı


Christine Tran Ferguson akıl almaz bir kayıpla karşı karşıyadır.

Tour de Lust etkileyicisi, oğlunun Asherkocasıyla karşıladığı ryan fergusonkavga sonucu öldü “Yoğun bakımdaki yaşamı için” iki hafta önce. 15 aylıktı.

Christine, “Kalbim tamamen kırıldı ve milyonlarca parçaya ayrıldı” açıklamasını yaptı. instagram atlıkarınca 20 Temmuz. “Nedenini asla anlayamayacağım, hiçbir şey mantıklı değil, hala şoktayım, sadece bu hayal edilemez kabustan uyanmak ve seni tekrar kollarıma almak istiyorum. Neden bu bize oluyor, neden Asher? Bunların hiçbirini hak etmedin.”

Ölüm nedenini paylaşmayan Christine, Asher’in ölümünün “anne ve babanın katlanmak zorunda kaldığı en zor deneyim” olduğunu söyledi.

Asher’la sık sık aile hayatından fotoğraflar paylaşan Christine, “Sensiz her gün işkence oldu, bu acı dayanılmaz” dedi. “Hala yeniden ortaya çıkacakmış gibi hissediyorum ama sensiz evimiz çok sessiz ve boş. Bir parçam seninle birlikte öldü. Kalbim çok kırıldı, sensiz bir hayatı nasıl yaşayacağım konusunda hiçbir fikrim yok.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380860/tour-de-lust-influencer-christine-tran-ferguson-shares-her-15-month-old-son-asher-has-died?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir