Ethan Slater, Ariana Grande Romantik Arasında Instagram’ı Özel Olarak Değiştirdi


Ethan Slater Instagram hesabında pozisyon değiştiriyor.

ile çiçek açan aşkının haberi çıktıktan kısa bir süre sonra Kötü kostar Ariana Grande31 yaşındaki sosyal medya sayfasındaki ayarları herkese açıktan özele çevirdi.

Broadway sanatçısı, Instagram hesabını halka kapatmadan önce dört yıllık eşine saygı duruşunda bulunmuştu. Lilly Jayduruma yakın bir kaynaktan artık ayrıldığını söylüyor.

Ethan geçen Kasım’da bir yıldönümü yazısında “En iyi arkadaşım,” diye yazmıştı. “4 yıllık evli, 10 yıllık birlikte. Ve bu şimdiye kadarki en iyi ve en (*tuhaf*) yıl.”

Ve geçtiğimiz Mayıs ayında, kendisinin ve Lilly’nin birlikte ilk çocuklarını kucakladıklarını paylaşmalarından aylar sonra, aktör artık görüşmediği karısına bir Anneler Günü hediyesi adadı.

O sırada kendisinin ve oğlunun fotoğraflarının yanına “İlk Anneler Günü kutlu olsun, benden ve bu küçük adamdan dünyanın en sevgi dolu şefkatli ve harika annesine / insanına” diye yazmıştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380842/ethan-slater-makes-instagram-account-private-amid-ariana-grande-romance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir