Ethan Hawke ve Eski Uma Thurman’ın Oğlu Levon, Cannes’da Babama Katılıyor


Sıra babada!

16 Mayıs’ta Uma Thurman Cannes’da özel bir randevuyla kırmızı halıda yürüdü: Kendisi ve eski kocası Ethan Hawkeoğlu Levon Hawke. Görünüşe göre, tomurcuklanan bir aktör olan 21 yaşındaki film festivalinde babasıyla da takıldı.

Ethan, hesabında Levon ile birkaç fotoğrafını paylaştı. instagram 19 Mayıs, ikisini oyuncunun karısıyla gösteren biri dahil, Ryan Shawhughes Hawke iki gün önce. “Cannes’da birkaç günden kareler” Antrenman günü yıldız yazdı. “Tekrar orada olmak, özellikle de maestro Pedro Almodóvar’ın yanında olmak bir zevk. #StrangeWayOfLife @festivaldecannes”

Levon, oyuncunun yönetmenin kısa Western filminin 17 Mayıs’taki galasına katıldığı Cannes’daki kırmızı halıda Ethan’a katılmadı. Garip Yaşam Tarzıonu yıldızlandıran ve Bizden geriye kalanlarPedro Pascal eskiden sevgili olan kovboylar olarak, hem de film gösterimi Canavar karısıyla.

Levon, yıllar boyunca büyük ölçüde spot ışığının dışında kaldı. Şubat ayında Ethan, diğer koltuk arkadaşı Super Bowl devre arası oyuncusunu tebrik etmek için 2015’te bir baba-oğul saha gezisinden fotoğrafları yeniden ortaya çıkardı. Rihanna.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375036/ethan-hawke-s-son-levon-joins-dad-at-cannes-film-festival-after-appearing-with-mom-uma-thurman?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir