Eşyaları Kaybetmeyi Durdurmanıza Yardımcı Olacak 21 Faydalı Amazon Ürünü


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Hiçbir şey ruh halinizi, telefonunuzun veya anahtarlarınızın nereye gittiğini bilmediğinizin ani, yürek parçalayıcı bir şekilde farkına varmanız ve ardından değerli bir şeyi en son nerede gördüğünüzü hatırlamaya çalışırken yaşanan karmaşık panik kadar çabuk bozabilir. Hayat zaten yeterince zor ve hepimiz her günü olabildiğince az stresle atlatmayı hak ediyoruz.

İşlerin daha unutkan tarafında olma eğilimindeyseniz endişelenmeyin, arkanızı kolladık. Her gün ihtiyaç duyduğunuz ve kullandığınız tüm sonsuz öğeleri takip etmenize yardımcı olmak için Amazon’dan en iyi seçimleri bir araya getirdik. erişilebilir araba koltuğu organizatörleri ile çok pratik takı askıları.

Bu temel unsurlarla, bir dahaki sefere hayat size limon verdiğinde ve yolunuza beklenmedik, dağınıklıkla ilgili bir viraj attığı zaman gelmiş geçmiş en iyi limonatayı yapmaya hazır olacaksınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368998/21-useful-amazon-products-that-ll-help-you-stop-losing-things?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir