‘Eşsiz Miras’ – Hollywood Life


Kraliçe Elizabeth ve Daniel Craig


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Daniel Craig ile “çalıştığını” söyleyebilen çok az kişiden biridir. kraliçe ikinci Elizabeth8 Eylül Perşembe günü Balmoral’da hayatını kaybeden . James Bond Sovereign’a 2012 Londra Olimpiyatları skecinde katılan 54 yaşındaki icon Press Association haber ajansına verdiği demeçte (başına Yahoo!,) “çok özleneceğini” söyledi.

Açıklamada, “Birçokları gibi ben de bugün bu haberden derinden üzüldüm ve düşüncelerim kraliyet ailesi, onun sevdikleri ve onu seven herkesle birlikte” dedi. “Eşsiz bir miras bırakıyor ve çok özlenecek.”

Kraliçe Elizabeth ve Daniel Craig
Kraliçe Elizabeth ve Daniel Craig (Shutterstock)

bu Bıçaklar Dışarı aktör, Londra 2012 Olimpiyat Oyunlarının açılışında unutulmaz bir skeçte Majestelerinin yanında efsanevi film casusu olarak rol aldı. Kısa film, ikonik 007’nin Buckingham Sarayı’ndan bir helikopterle ayrıldığını ve Londra Oyunları’nın açılış törenine doğru yola çıktığını gösteriyor. İzleyiciler Elizabeth için dublör olarak çılgına döndü, ardından helikopterden atladı, ardından gerçek hayattaki Kraliçe Olimpiyat Stadı’ndaki koltuğuna geldi.

Kraliçe Elizabeth’in perşembe günü vefat ettiğinin resmi olarak açıklanmasının ardından birçok ünlü, onunla ilgili düşüncelerini ve anılarını sosyal medya ve ötesinde paylaştı. Spice Girl, “Düşüncelerim ve taziyelerim, Anneleri, Büyükanneleri, Teyzeleri için Kraliyet Ailesi’ne gidiyor.” Geri Horner Instagram üzerinden yazdı. “Majestelerine, kararlı ve hiç bitmeyen hizmeti için teşekkür ederim. O, asalet ve zarafetin simgesidir ve her zaman öyle kalacaktır.”

İngiliz rock’çı, “Ülkemle birlikte en büyük Kraliçemizin vefatının yasını tutuyorum” diye yazdı. Ozzy Osbourne Twitter aracılığıyla. “Kraliçe II. Elizabeth’in olmadığı İngiltere düşüncesinin yıkıcı olduğunu yürekten söylüyorum.” Elton Johnile yeni düetini yayınlayan Britney Spears (“Hold Me Closer”) da üzüntüsünü Twitter üzerinden dile getirdi.

“Rocket Man” şarkıcısı, “Ülkenin geri kalanıyla birlikte, Majesteleri Kraliçe Elizabeth’in ölüm haberini duyduğuma derinden üzüldüm” dedi. “Etrafta olmak için ilham verici bir varlıktı ve zarafet, terbiye ve gerçek bir şefkatli sıcaklıkla ülkeyi en büyük ve en karanlık anlarımızdan bazılarında yönetti. Kraliçe Elizabeth, çocukluğumdan bugüne hayatımın büyük bir partisi oldu ve onu çok özleyeceğim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/daniel-craig-reacts-queen-elizabeth-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir