Eski Sevgilisi Micki Velton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Eski Sevgilisi Micki Velton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ken McKay/Shutterstock

  • Jerry Springer 27 Nisan 2023’te 79 yaşında vefat etti.
  • Hayatı boyunca sadece bir kez evlendi.
  • O ve eski karısı Micki Velton bir kızı paylaşıyor.

Perşembe günü 90’lardan bir parça kayboldu. Jerry Springer, kendi adını taşıyan talk show’unun arkasındaki sunucu vefat etti. Ailesinden yapılan açıklamaya göre, 79 yaşındaki Jerry, Chicago banliyösündeki evinde huzur içinde öldü. WLWT Şikago. “Jerry’nin insanlarla bağlantı kurma yeteneği, denediği her şeydeki başarısının merkezinde yer alıyordu; bu ister siyaset, ister yayın, ister sokakta fotoğraf veya kelime isteyen insanlarla şaka olsun,” dedi. Jen Galbinömür boyu bir arkadaş ve sözcü.

“O yeri doldurulamaz ve kaybı çok acı veriyor ama zekası, kalbi ve mizahıyla ilgili anılar yaşayacak” diye ekledi. Aile, çiçek yerine, onun ruhunu takip etmeyi düşünmenizi ve ihtiyacı olan birine veya değerli bir savunuculuk kuruluşuna bağışta bulunmanızı veya iyilik yapmayı taahhüt etmenizi istiyor. Bir ölüm nedeni hemen bilinmedi.

Jerry’nin aile üyelerinden biri eski karısı ve çocuğunun annesi. Micki Velton. İşte Jerry’nin koridorda birlikte yürüdüğü tek kişi hakkında bilmeniz gerekenler.

Micki Velton

Jerry kameraların önünde bir hayat yaşasa da – 27 sezon boyunca Jerry Springerolarak görev yaptığı Yargıç Jerryveya Cincinnati’nin 56. belediye başkanı olarak görev yaptığı süre boyunca (1977-1978) – kişisel hayatı ilgi odağından gizlendi. Tek evliliğinde durum böyle.

Jerry’nin karısı Micki ile 1973’te evlendiği bildirildi. Güneş. Tanıştıklarında, Jerry’nin Cincinnati Belediye Meclisinde hizmet verdiği zaman olan Proctor and Gamble için çalışmakla meşguldü.

Eski Sevgilisi Micki Velton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
(Sahne)

İkisi evlenmeden önce bir süre çıktılar ve görünüşe göre Jerry’nin skandalı – 1974’te bir fahişe talep ettikten sonra konsey koltuğundan istifa etmek zorunda kaldı. Arduvaz, ancak bir yıl sonra koltuğu geri kazandı – evliliklerine zarar vermedi. Ancak, Jerry’nin yayıncılık kariyeri yükselmeye başladığında ve adı stüdyo kavgaları ve aşırı “TV için çok ateşli” davranışlarıyla eşanlamlı hale geldiğinden, evliliği sona erdi.

Jerry ve Micki 1994’te boşandı. Jerry, aradan bu yana yaklaşık otuz yıldır eski karısı hakkında sessiz kaldı ve o, ilgi odağı olmaktan kaçındı. Ancak bundan önce çift bir kızı karşıladı: Katie Springer. Bildirildiğine göre 1976’da doğdu ve annesi gibi spot ışıklarının dışında kaldı.

Jerry boşandıktan sonra bir daha asla evlenmedi. Aşk hayatını özel tutmaya devam etti ve bu ayrılıktan bu yana on yıllar boyunca manşetlere çıkan büyük bir romantizm olmadı.

Eski Sevgilisi Micki Velton Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
(Ken McKay/Shutterstock)

Ancak Jerry, özellikle desteklediği nedenlerle kameradan veya mikrofondan çekinecek biri değildi. 2021’de Jerry üzerinde göründü HollywoodYaşamı dijital ses dosyasıkısıtlayıcı Teksas kürtaj yasasını ve “korkak ve saygısızABD Yüksek Mahkemesi, 6 haftalık kürtaj yasağında kalmayı veya kaldırmayı reddettiği için.

Jerry de konuştu HollywoodYaşamı Ekim 2022’de göründükten sonra Maskeli Şarkıcı. “Daha önce kendimi aptal durumuna düşürdüm, bu yüzden şarkı söylemek beni rahatsız etmeyecekti” dedi. “Şarkıyı elimden geldiğince iyi söylerdim. Kıyafetle sahneyi nasıl hareket ettireceğim konusunda gerçekten endişelendim ama çok yaratıcıydılar. O şovda çalışan herkes çok profesyonel. Bu, sanırım, hepsinin en heyecan verici kısmı, bu kadar çok gerçekten yetenekli insanın, sadece ünlülerin değil, yetenekli insanların da etrafında olmak. Bu biraz heyecan verici çünkü çoğumuz bunu her gün yapmıyoruz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jerry-springer-wife-5083112/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir