Eski Lisa Marie Presley’in Ölümünden Sonra Michael Lockwood’un İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Eski Lisa Marie Presley'in Ölümünden Sonra Michael Lockwood'un İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Lisa Marie Presleyeski kocası, Michael Lockwood, şarkıcının/söz yazarının 12 Ocak Perşembe günü ani ölümünün ardından kasvetli görünen ilk fotoğraflarda görüldü. BURAYA BAKIN, Müzisyen, pembe kolsuz bir gömlek, sağlam bir kürk şapka, kot pantolon ve gösterişsiz çoraplarla Los Angeles’taki evinin dışına çıkarken görüldü. Ayrıca renkli gözlükler takıyordu ve yüzünün büyük bir kısmını gür beyaz bir sakal kaplıyordu. Görüş, bir açıklama yayınladıktan sonra geldi ET Çevrimiçi eski çiftin ikiz kızlarına baktığını ifşa etmek Arpçı ve Finley14.

Lisa Marie Presley ve Michael Lockwood
Lisa Marie ve Michael, 20 Mayıs 2012’de Las Vegas’ta düzenlenen 2012 Billboard Müzik Ödülleri’nde. (Broadimage/Shutterstock)

“Michael, çocuklarının ona ihtiyacı olduğu için hızlı ve eksiksiz bir iyileşme umuyordu. Böyle olmaması çok üzücü” dedi. Joe Yanny Perşembe günü ölüm haberinin ardından çıkışa söyledi. “Michael’ın dünyası alt üst oldu. Şimdi iki kızıyla birlikte.”

Günün erken saatlerinde, kalp krizi geçirdikten sonra Los Angeles hastanesinde yaşam destek ünitesindeyken, Bize Haftalık “çocukları için en iyisini yapabilmeleri için bir an önce iyileşmesini umuyor ve dua ediyor.” Ancak ne yazık ki annesi Priscilla Presley O akşam, rock efsanesi olan tek çocuğunun trajik ölümünü duyuran bir bildiri yayınladı. Elvis Presley 54 yaşında

Priscilla yaptığı açıklamada, “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. AP. “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualar için teşekkürler. Şu anda daha fazla yorum yapılmayacaktır.”

Lisa Marie Presley ve kızları
Lisa Marie Presley ve kızları Harper ve Finley, 21 Haziran 2022’de Hollywood’da. (Steve Cohn/Shutterstock)

Ölümü, zaten beyin ölümü gerçekleşmişken hastanede ikinci bir kalp krizi geçirmesinin ardından geldi. Kısa bir süre sonra ailesi “hayata döndürmeyin” formu imzaladıktan sonra öldüğü açıklandı. TMZ.

Michael ve Lisa Marie 2006’da evlendiler ve iki yıl sonra çift yumurta ikizlerini doğurdu. 2016 yılına gelindiğinde işler kötüye gitti ve birbirlerine yönelik çok ciddi iddiaların ortasında boşanma davası açtı. Uzayan velayet savaşı sonunda Lisa’nın 2020’de tekrar ortak velayet almasıyla sonuçlandı, ancak oğlunun ölümüyle birlikte bir trajedi daha yaşandı. Benjamin Keough 2020 yılının Temmuz ayında intihar ederek öldü.

O da evliydi Danny Keough, kızını kiminle paylaştığı Riley Keough, ve kısa evlilikleri vardı Nicolas Cage ve geç Michael Jackson.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/michael-lockwood-first-photos-after-lisa-marie-presley-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir