Eski First Lady Rosalynn Carter’a Demans Teşhis Edildi


Carters’ın genç bir kızı olabilirdi ama Jimmy başkan olduğunda üç gelinleri de vardı ve ailenin çoğu Washington’a taşındı.

jack ve karısı Juliette “Judy” Langford oğlunu ağırladıkları Gürcistan’da kaldılar jason james carter 7 Ağustos 1975’te ve kızı nerede sarah biberiye 19 Aralık 1978’de doğacaktı. (Boşanmalarının ardından Jack iki çocuk annesiyle evlendi. elizabeth brasfield 15 Mayıs 1992’de.)

Carters’ın ikinci oğlu, James Earl “Çip” Carter IIIbabası görevdeyken Washington’daki Demokratik Ulusal Komite için çalıştı ve eşiyle Beyaz Saray’a taşındı. caron grifon, Açılış Günü’nde sekiz aylık hamile olan. Yine de, Başkan ve First Lady, Capitol’den 1600 Pennsylvania Bulvarı’na kadar tüm bir buçuk mili yürümek için benzeri görülmemiş bir hamle yaptığında, ailenin geri kalanıyla birlikte geçit töreni yolunda birkaç blok yürüdü.

Jimmy, “Geçit töreni güzergahındaki insanlar bizim yürüdüğümüzü görünce neşelenmeye ve ağlamaya başladılar” dedi. daha sonra yazdı“ve bizim için de duygusal bir deneyimdi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375837/former-first-lady-rosalynn-carter-diagnosed-with-dementia?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir