Eski Eşi ve İlk Evliliği Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


nicole pantenburg bebek yüzlü


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Babyface (d. Kenneth Brian Edmonds) başarılı bir R&B şarkıcısı ve yapımcısıdır.
  • En son aktris Nicole Pantenburg ile evlendi.
  • Bundan önce Tracey Edmonds ile evliydi.
  • Babyface ve Nicole, tarafından bildirildiği üzere 6 Şubat 2023’te boşanmalarını tamamladı. İNSANLAR.

çoğu bilir Babyface (d. Kenneth Edmonds) ,64, süper başarılı şarkıcılık ve plak yapımcılığı kariyerinden. R&B hit yapımcısı, kemerinin altında toplam 50 Grammy adaylığı bile var! En bilinen şarkılarından bazıları “Gözlerimi Her Kapattığımda”, “Asla Sır Tutmamak” ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, 12 Şubat Pazar günü Super Bowl LVII’de yaklaşmakta olan performansıyla kariyerinin zirvesine ulaşıyor. Ancak, şarkıcı stüdyoda şarkı düzenlemekle meşgul olmadığında, sık sık eski karısıyla görülüyordu. Nicole Pantenburg49. Yakın zamanda boşandıkları sırada onun ve evlilikleri hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Eski Eşi ve İlk Evliliği Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Nicole ve Babyface Çarşamba günü boşanacaklarını açıkladılar. (Sahne)

Babyface’in Karısı Kim?

2007’de Babyface ile bir araya gelmeden önce, Nicole kendini bir dansçı olarak kurmuştu ve bildirildiğine göre Babyface ile yakın arkadaştı. jane jacksonkimin için yedek dansçı olduğu, göre Sıcak Yeni Hip Hop. Şarkıcı Tac Jackson Nicole, Janet’in “If” klibinin kamera arkası klibi paylaştığında arka planda görülebileceğine dikkat çekti. twitter Mayıs 2020’de.

Nicole, dans etmenin yanı sıra birkaç küçük televizyon ve film rolü de aldı. Komedilerde rol aldı Uzun atış Ve Papi’yi kovalamak. Ayrıca şovlarda tekrar eden bölümleri vardı. Moeşa Ve Senin aşkın için. Belki de en önemlisi, bir bölümde bir dansçıyı oynamasıydı. 70’lerin Şovu, ona göre imdb.

Babyface’in Nicole ile Düğünü

Babyface’in müzik endüstrisinde çok saygın bir figür olduğu göz önüne alındığında, çift 2014’te düğünlerine birkaç ünlü gelip onlarla birlikte kutlama yaptı. Babyface ilk olarak 2014’te nişanlandığını duyurdu. BAHİS ile röportaj toni braxton. Toni tekrar evlenmeyi düşünüp düşünmediğini sorduğunda, Babyface esprili bir şekilde, “Bunu çoktan düşündüm. Nişanlıyım, yani evet.” Düğünlerine gelen bazı misafirler dahil Oprah Winfrey ve şarkıcı Carole B. Sager, buna göre Altıncı Sayfa.

Eski Eşi ve İlk Evliliği Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Nicole ve Babyface yedi yıldır evliler. (Sahne)

Nicole ve Babyface’in Boşanması

Babyface ve Nikki, 14 Temmuz 2021’de boşanma davası açacaklarını duyurdular. Grammy ödüllü ve eski sevgilisi, ortak bir açıklama yaparak yollarına ayrılmaya karar verdiklerini söyledi. İnsanlar. Çift o sırada “Çok düşündükten ve büyük bir üzüntüden sonra evliliğimizi bitirmeye karar verdik” dedi. Çift, kızlarının ne kadar önemli olduğundan bahsetti. Peyton, 14, sonraki adımlarda. “Birbirimizi önemsemeye ve birbirimize saygı duymaya ve kızımız ve onun iyiliği için sonsuz sevgiyi paylaşmaya devam ediyoruz. Bir aile olarak bu yeni adımlarda ilerlerken kendimiz ve kızımız için kişisel mahremiyet istiyoruz” dedi.

En son, 64 yaşındaki Nicole ve Nicole, tarafından alınan mahkeme belgelerine göre 6 Şubat 2023’te boşanmalarını tamamladı. İNSANLAR. Ayrıntıların çoğu özel olsa da, eski muhabbet kuşlarının sendikalarını feshetme gerekçesi olarak “uzlaşmaz farklılıklar” gösterdikleri açıktı.

Babyface’in Çocukları

Nicole, 2008 yılında çiftin kızı Peyton’ı dünyaya getirdi. Peyton, Babyface’in üçüncü çocuğu. İki oğlu vardı, Brandon Ve Dilan, Tracey ile. Babyface, “büyük aşkının” nasıl olduğundan bahsetti. [his] ile 2015 yılında yaptığı bir röportajda, o zamanki karısı, üç çocuğu ve ara sıra annesi arasında değişme eğilimindedir. Nepal Rupisi. “Hayatımın büyük aşkı. Bu zor bir soru çünkü hayatımda çok fazla aşk var. İşte karım Nikki. İşte kızım ve oğullarım” dedi.

Boşanmalarının ortasında, belgeler Peyton’ın “ortak yasal velayetini” alacaklarını ortaya çıkardı. “Ortak yasal velayetin kullanılmasında taraflar, Peyton’ın sağlığı, eğitimi ve refahı ile ilgili karar verme sorumluluğunu ve hakkını eşit olarak paylaşacak ve karşılıklı anlaşmaya varmak için iyi niyetle çaba gösterecek ve tartışacak ve önceden bir mahkeme emri alacak veya kabul edeceklerdir. Bu tür konularda anlaşamamaları durumunda, ”diye okudu mahkeme belgeleri.

Önceki Evlilikleri

Nicole, Babyface’in üçüncü karısıydı. “Every Time I Close My Eyes” şarkıcısının ilk eşi adında bir kadındı. Denise, ancak ikinci evliliği daha çok duyuruldu. İkinci eşiyle evlendi Tracey Edmonds 1992’den 2005’e kadar. Babyface, 2007’de Nicole ile tanıştı ve çift, 17 Mayıs 2014’te düğümü bağlamadan önce yedi yıl çıktı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/babyface-wife-4477014/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir