Eski Çocuk Yıldız Lance Kerwin 62 Yaşında Öldü


Televizyon endüstrisi ömür boyu sürecek bir yeteneği kaybetti.

Lance Kerwingibi şovlar için 70’lerde yıldızlığa yükselen Salem’in Lotu ve James 15 yaşında24 Ocak’ta menajeri öldü John Boitano E’ye onaylandı! Haberler. 62 yaşındaydı. Ölüm nedeni açıklanmadı.

Boitano yaptığı açıklamada, “Lance ile iki yıl çalıştım, zeki, eğlenceli ve şefkatli bir insandı” dedi. “Oyunculuk kariyerine devam etmeyi dört gözle bekliyordu, son zamanlarda bir rol aldı. Rüzgar ve Hesaplaşma, Birlikte geçirdiğimiz zamandan keyif aldım ve onu bir müşteri olduğu kadar bir arkadaş olarak da gördüm. Onu özleyeceğim.”

Kerwin sahneye bir çocuk oyuncu olarak çıktı ve dahil olmak üzere birçok televizyon dizisinde yer aldı. Çayırdaki Küçük Ev, Aile Holvak ve Mucize kadın.

O rol aldı James 15 yaşında-daha sonra olarak bilinen James 16 yaşında karakter 16 yaşına geldiğinde – fotoğraf tutkusu olan bir üniversite profesörünün oğlu olan baş karakter James Hunter olarak. Dizide, ailesi Oregon’dan Massachusetts’e ülke çapında taşındıktan sonra James yeni hayatına alışmakta zorlanır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362735/former-child-star-lance-kerwin-dead-at-62?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir