Eski Bir Doğurganlık Doktoru Vahşi Yeni Netflix Belgesinin Konusu


Ah Netflix, bir şekilde hala bizi şok etmeyi başarıyorsun.

Kanepede sayısız saat harcadık – yargılamayın – yıllar boyunca gerçek suç belgeselleri izledik, ancak Netflix’in yeni belgesi Babamız11 Mayıs’ta prömiyer yapmak, şimdiye kadarki en çılgın olanı olabilir.

Babamız Indianapolis merkezli eski doğurganlık doktorunun gerçek hayat hikayesini anlatıyor Donald ClineKariyeri boyunca şüphelenmeyen hastaları 50 defadan fazla hamile bırakmak için kendi spermini kullandığını itiraf eden Dr.

Belgeselin merkezinde Jacoba BallardEvde yapılan bir DNA testinin yedi üvey kardeşi olduğunu ortaya çıkardıktan sonra Cline’ın suçlarının parçalarını bir araya getirmeye başlayan Dr. Ballard yeni aile üyeleriyle yazışmaya başladı ve iskambil evi devrilmeye başladı.

Netflix’e göre, “Grup meraklı aile ağaçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için yola çıktıkça, mide bulandırıcı gerçeği çok geçmeden keşfettiler”. “Ebeveynlerinin doğurganlık doktoru, hastalarını bilgisi veya rızası olmadan kendi spermiyle döllüyordu.”

Gerçek hikaye, ailenin hayal edebileceğinden bile daha karanlıktı.

“Ballard ve yeni keşfedilen kardeşleri, onun karanlık aldatma ağını çözmeye henüz başladıklarını fark ettiklerinde,” dedi yayıncı, “onların adalet arayışları, hayal bile edilemeyecek bir güven ihlali hakkındaki bu son derece sarsıcı hikayenin merkezinde yer alıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327373/a-new-netflix-doc-about-a-fertility-specialist-who-used-his-own-sperm-is-somehow-not-the-first?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın