Eşi Nihan Ünsal ’dan ihanet gerekçesiyle boşanmıştı… Burak Sergen’in ‘Gizem’li arkadaşı

‘Gizem ’li arkadaş

‘Gizem ’li dost

“Vefasız” dizisinin Haluk ’u Burak Sergen geçtiğimiz akşam Beyoğlu ’nda adının Gizem olduğu öğrenilen genç bir kadınla görüntülendi.

Eşi Nihan Ünsal ’dan ihanet gerekçesiyle boşanan oyuncu, Zübeyir Ocakbaşı ’na girerken objektife yansıdı. Yanındaki kişiyi soran muhabirlere “Arkadaşım. İlk kere arkadaşlarım ve avukatımla yemek yiyeyim dedim, size yakalandım” diyen Sergen, “Yeni bir ilişkiniz var mı peki?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Değil. Olsa derhal söylerim.” (Sayit DURMAZ)


Çocukluk hayalimdi

Çocukluk hayalimdi

Amblem, geçtiğimiz perşembe akşamı CVK Park Bosphorus Hotel ’in teras katında yer alan Jolly Joker Private ’ta sahneye çıktı.Şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında çocukluk arkadaşı modacı Gülşah Saraçoğlu da vardı. Saraçoğlu ’nu sahneye çağırıp onunla birlikte dans eden Amblem, “Çocukluk hayallerimizde modacı ve şarkıcı almak vardı. Bu hayallerimizi yıllar daha sonra gerçekleştirdik” dedi.

Aşkım beni tek çek

Aşkım beni tek çek

Sevgililer Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, Paris seyahatinden fotoğraflarını sosyal ağ hesabından paylaşmaya devam ediyor. Koç, Eyfel Kulesi önünde verdiği poza şu notu ekledi: “Aşkım üstelik beni tek çek.”

Eşinin yanında

Eşinin yanına

Sinan Güleryüz önceki akşam Ena Kuruçeşme ’de sahne aldı. Güleryüz ’ü dinlemeye gelenler arasında Kanal D ’nin sevilen dizisi “Vefasız”de rol bölge eşi Özge Özder de vardı. Özder önce şarkılara oturduğu yerden eşlik etti, sonrasında kendisini tutamayıp eşinin yanına giderek dans etti.

Piyasanın en iddialı klibini yaptık

Piyasanın en iddialı klibini yaptık

İrem Derici ve Genco Ecer ’in seslendirdiği “Konu O Olacak” şarkısının lansmanı önceki akşam gerçekleşti. Derici, “Şarkıya piyasanın en gösterişli klibini çektik” dedi.

Eski sevgililer İrem Derici ve Genco Ecer birlikte düet yaptıkları “Konu O Olacak” şarkısının lansmanını önceki akşam Cihangir ’de gerçekleştirdi. Davete, ikilinin yakın arkadaşları katıldı. İrem Derici, çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyledi: “Arkadaşlarım beni sevdiğiniz için buradasınız biliyorum. Fakat Genco ile piyasanın en gösterişli klibini çektik. Klibi üç günde Murat Joker yönetmenliğinde çektik.” ■ Sayit DURMAZ

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir