Eşi Moshe Kasher Hakkında Her Şey – Hollywood Life


natasha leggero'nun kocası


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Scott Kirkland/PictureGroup for/Shutterstock

  • Natasha Leggero, ortaya çıkan bir komedyen ve aktris. Başka Dönem, O senden pek hoşlanmıyor& Daha.
  • Komedyen Moshe Kasher ile evli.
  • Bir çocukla gurur duyan ebeveynlerdir.
  • Natasha’nın yeni şovu, Mars’taki yıldızlar5 Haziran 2023’te FOX’ta başlıyor.

Hollywood’da birlikte çalışan birçok çift var. Nataşa Leggero49 ve kocası, Moşe Kaşar43! Esmer güzel, uzun yıllardır ünlü bir komedyen ve hatta şu hit filmlerde rol aldı: O senden pek hoşlanmıyor. Dahası, Natasha kendi dizisinde rol aldı. Başka Bir Dönemyanında Riki Lindhome 2015’ten 2018’e.

Natasha Leggero'nun kocası
Natasha Leggero ve kocası Moshe Kasher, Haziran 2023’te ‘Stars on Mars’ın galasında. (Scott Kirkland/PictureGroup for/Shutterstock)

En son, 49 yaşındaki yaklaşan şovunun galasına katıldı. Mars’taki yıldızlar, 1 Haziran 2023’te Moshe ile birlikte. “Geçen ay Mars’a gideceğim için heyecanlıyım. Kol saati Mars’taki yıldızlar bu 5 HAZİRAN PAZARTESİ FOX’ta (@kathleenkarridene tarafından makyaj) #starsonmars, ”diye yazdı fotoğraflar Instagram üzerinden prömiyerden. Natasha’nın yeni şovunun ortasında, Moshe ile evliliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

Natasha Leggero’nun Kocası

Natasha, 2015’ten beri Moshe ile evli ve sosyal medya aracılığıyla ilişkileri hakkında çok açık. Sadece Son zamanlarda Chelsea şap, Instagram’da sık sık kocası hakkında fışkırıyor, ancak röportajda ve ortak podcast’lerinde sık sık ondan bahsediyor. Sonsuz Balayı. 43 yaşındaki, Natasha’nın sadece kocası değil, aynı zamanda gururlu bir komedyen! Moshe ve eşi kısa süre önce 19 Mayıs 2023’te Honolulu’da birlikte bir stand-up gösterisi sergilediler. “Aloha! 19 Mayıs için biletler şu anda web sitemde, gelirler sahildeki mülkümüze gidecek.” video gösteriyi iki gün önce duyurmak.

Onların çocukları

Evlilikleri bir öncelik olsa da, Natasha ve Moshe aynı zamanda gururlu ebeveynler! Yıldız, 2018 yılında 42 yaşındayken bir kızını dünyaya getirdi. 2022 kitabında bu deneyimden bahsetti, Dünya Çocuklarımı Hak Ediyor. “Genellikle stand-up yapıyor, turneye çıkıyor ya da bir TV şovunda çalışıyordum. [During lockdown,] her komik fikir, dürtü ve düşünce kitaba girdi. Bununla gerçekten gurur duyuyorum ve kitabı çok daha iyi hale getirdi” dedi. Chicago Sun Times. “İnceledikten sonra [the topic] Bu üç yıl boyunca, tüm bu farklı açılardan, evet, çocuk sahibi olmalıyız, dünya çocuklarımızı hak ediyor sonucuna vardım. Aptalların çocuk sahibi olmasına izin veremeyiz.”

En son 14 Mayıs 2023’te Anneler Günü’nü kutlamak için Instagram’da bir paylaşım yaptı. Fotoğraf bebeğini emzirirken. “Tanıdığım en havalı annenin Anneler Günü kutlu olsun. Gold by @lorenstewart baby by @moshekasher,” diye şaka yaptı başlıkta. Ebeveynler ayrıca kısa süre önce beş yaşındaki çocukları hakkında bir hikaye paylaştılar. dijital ses dosyası 12 Nisan 2023’te. Gururlu baba, mini-me’leri (adı gizli kalmaya devam ediyor) Natasha’dan onu Karate yaparken kaydetmesini ve bunu “web sitesine” yüklemesini istediğinden “üzgün” olduğunu söyledi. Natasha hikayeyi hatırladığında, Moshe şaka yaptı, “Neler oluyor!”

Natasha Moshe Hakkında Ne Dedi?

Daha önce bahsedildiği gibi, Moshe ve Natasha, yaklaşık on yıllık ilişkileri ve evlilikleri hakkında çok açık. Kitabında, kocasıyla dalga geçmesini ve ilk COVID-19 karantinasını nasıl geçirdiklerini anlattı. “Bütün kitap boyunca ona laf atarken – bu şeylerin çoğu hissettiğim şeylerdi ve kitap bunu çıkarmanın bir yoluydu” dedi. Los Angeles zamanları. “Temelde ikimizin de iki yıl boyunca ayrılamayacağı bir evdeydik. Bu beni deli ediyordu ve onunla çok dalga geçiyordum. O kadar açık sözlü ki, anne ve baba arasındaki farkı dile getirebileceğini biliyordum ve kendisinin Eğlence Baş Sorumlusu olduğunu söylüyordu.

Natasha ve Moshe, evlendikten üç yıl sonra Netflix’te ortak bir stand-up gösterisinde yer aldı. Balayı Stand Up Özel, görünüşe göre mevcut podcast’lerine ilham verdi. Natasha, özel etkinlik sırasında hamileydi ve hatta şakaları sırasında onunla dalga geçti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/natasha-leggero-husband-5112798/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir