Eşi Francine ve 2 Eski Sevgilisiyle Tanışın – Hollywood Life


donald


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alan Davidson/Shutterstock

Ceset Hırsızlarının İstilası yıldız Donald Sutherland, 87, film endüstrisindeki en etkileyici insanlardan bazılarıyla birlikte rol almış, Hollywood’un en ikonik aktörlerinden biridir. Şimdiki karısıyla evli, Francine Racette, elli yıldır, ancak daha önce iki evliliği vardı. Aşağıda, Francine ile olan evliliği ve iki eski sevgili hakkında bilmeniz gereken her şey var.

donald
Donald Sutherland ve eşi Francine Racette. (Alan Davidson/Shutterstock)

Francine Racette

Donald daha önce evli olmasına rağmen, Francine ile olan evliliği onun en uzun evliliğidir. İki oyuncu 50 yılı aşkın bir süre önce 1972’de evlendi ve bazen kırmızı halıda birlikte görülüyorlar. Francine ve Donald, ilişkileri sırasında üç çocuğu da birlikte karşıladılar.

Çift, evliliklerinden iki yıl sonra ilk oğullarını karşıladı. Roeg Sutherland, 48, medya finans sektöründe çalışmaya devam etti. Daha sonra Donald’ın eşi bir aktör doğurdu. Rossif Sutherland44, yakın zamanda rol alan Yetim: İlk Öldürme 2022’de. Sonunda çift, son çocuklarını birlikte karşıladı. Angus Sutherland40, 1982’de, ailesi gibi oyunculuk kariyerine de devam etti.

Shirley Douglas

shirely
Shirley Douglas ve Donald Sutherland 1966’dan 1970’e kadar evlendiler. (MediaPunch/Shutterstock)

Donald, merhum aktrisle evlendi Shirley Douglas şu anki karısıyla evlenmeden sadece iki yıl önce. Açlık Oyunları aktör ve ikinci karısı 1966’da evlendi ve dört yıl evli kaldı. Evlilikleri uzun sürmese de iki çocuğu bir arada ağırladıkları için bağları devam edecekti. Evliliklerinin ilk yılında, Shirley ve Donald ikizlerini kucaklarına aldılar. Rachel ve kiefer sutherland, 55. İkincisi, babası gibi son derece başarılı bir aktör oldu. Kiefer, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda dizi ve filmde rol aldı: Belirlenmiş Kurtulan, First Lady, Yanımda Olve dahası.

55 yaşındaki yıldız ikiz olmaktan bahsetti ve ablasıyla çok yakın olduğunu açıkladı. 2018’de anlattı Gardiyan ikiz kardeş olmakla ilgili. “İkiz olmak bana bir refakatçiye sahip olmanın değerini öğretti. Ne zaman bir şey deneyimlesem, soluma dönüp paylaşırdım” dedi. Ne yazık ki, Nisan 2020’de Shirley Geçti pnömoni komplikasyonları nedeniyle.

donald
Donald Sutherland ödüllü bir aktördür. (Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Shutterstock)

Lois Hardwick

Emmy ödüllü oyuncunun ilk eşi Lois Hardwick1968’de ne yazık ki öldü. Donald ve Lois 1959’da evlendiler ve yedi yıl evli kaldılar, bu evliliği onun en uzun ikinci evliliği oldu. Lois, Donald’ın diğer eşleri gibi aynı zamanda bir aktristi. 1920’lerin sonlarında ün kazandı ve hatta neredeyse bir düzine filmde rol aldı. Alice Komedileri Çocuk oyuncu olarak kariyeri boyunca The Walt Disney şirketi için. Özellikle, 1917’de doğdu ve Donald’dan 18 yaş büyüktü. Çift 1966’da boşandı ve iki yıl sonra öldü. Hiçbir çocuğu birlikte kabul etmediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/donald-sutherland-wife-4986026/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir