Eşi Caspar Jopling ile Tanışın – Hollywood Life


ellie goulding'in kocası


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Richard Young/Shutterstock

  • Ellie Goulding, hit şarkıları “Love Me Like You Do”, “Lights” ve daha fazlasıyla tanınan bir şarkıcıdır.
  • Caspar Jopling ile evlidir.
  • Eski aşklarından bazıları arasında aktör Jeremy Irvine ve DJ Skrillex yer alıyor.
  • Şarkıcı, 21 Mayıs 2023’te ‘American Idol’ sezon finalinde sahne alacak.

“Işıklar” hit yapımcısı Ellie Goulding36, dahil olmak üzere birçok hit yapımcı ile yaptığı popüler şarkılarla tanınan bir pop sansasyonu. calvin harris. Sarışın güzelin ilk albümü on yıldan fazla bir süre önce yayınlandı, ancak son albümüyle hala güçlü bir şekilde ilerliyor. Cennetten Daha YüksekNisan 2023’te yayınlandı. Ellie, son albümünün yayınlanmasının ardından 21. Sezon için sahne alacak. amerikan idolü 21 Mayıs 2023’te final.

ellie goulding'in kocası
Ellie Goulding ve Caspar Jopling 2019’da evlendi. (Richard Young/Shutterstock)

36 yaşındaki sanatçı stüdyoda müzik dinlemekle meşgul olmadığında, sık sık kocası ve sevimli oğluyla vakit geçirirken görülüyor. Bir zamanlar bağlantılı olmasına rağmen DJ Skrillex ve eğlence alanındaki diğer A-lister’lar, bu günlerde her şey Caspar Jopling Ellie için! Evlilikleri, oğulları ve daha fazlası hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Ellie Goulding’in Kocası Caspar Jopling

Ellie ve başrol adamının ilk olarak 2017’de bağlantılı olduğu ve 2018’deki nişanlanıncaya kadar aşklarını nispeten şebekeden uzak tuttukları bildirildi. Kozmopolitan. Şu anda 31 yaşında olan, kendisiyle aynı okul olan Eton okuluna devam eden etkileyici bir sanat tüccarı. Prens Harry ve erkek kardeşi, Prens William. Dahası, Caspar eğitimini ilerletti ve Amerika Birleşik Devletleri’nde sanat ve mimarlık tarihi okuduğu Harvard’a gitti.

Ellie ve Caspar Ne Zaman Evlendi?

ellie goulding'in düğünü
Ellie Goulding’in Caspar Jopling ile 2019’daki düğünü. (ANL/Shutterstock)

“I Need Your Love” kayıt sanatçısı, 2018’de Caspar ile nişanlanacağını duyurdu. Ellie, heyecan verici haberi şu adresten duyurdu: Times İngiltere, diğer A-listerlerinin takımını takiben. Duyuru çifti “Bay CWF Jopling ve Bayan EJ Goulding” olarak listeledi ve şunları söyledi: “Hon’un oğlu Caspar’ın nişanı açıklandı. Nicholas Jopling Yorkshire ve Bayan Jayne Warde-Aldam Yorkshire’lı ve Bay’ın kızı Elena Arthur Goulding Hertfordshire ve Bayan Tracey Sumner Batı Midlands’ın.”

Daha sonra 31 Ağustos 2019’da York Bakan Katedrali’nde resmi düğün törenlerini gerçekleştirdiler. Gelin, beyaz uzun kollu zarif bir elbise giyerken, Caspar geleneksel siyah bir takım elbise ve gri pantolon tercih etti. Daha yakın bir tarihte, 31 Ağustos 2021’de, gururlu koca, iki yıllık karısı hakkında fışkırmak için Instagram’a gitti. “Bir yıl önce bugün, birlikte birinci yıl dönümümüzü kutlamak için küçük bir feribota bindik.. 12 saat (ve bir veya iki zenci) sonra, jopsquad’a yeni bir üyenin geleceğini öğrendik. Ne yıl dönümüydü o!!” onun fotoğrafı Okumak. “Bu yıldönümü, hatta Arthur kalbimin çoğunu çalıyorsun, seni bir yıl önce sevdiğimden daha çok seviyorum .. yaptığın her şey için milyonlarca teşekkürler .. oldukça büyüksün 🙂 xxx.”

Ellie ve Caspar’ın Çocukları

2019’daki düğünlerinden kısa bir süre sonra Ellie ve eşi, Şubat 2021’de Arthur adında ilk çocuklarını beklediklerini duyurdu. rağbet bu ay. “Tek şovu yaptık. Hamileydim ve hiçbir fikrim yoktu, ”dedi aynı gün büyüyen karnının fotoğraflarını yayınladılar. “Çılgıncaydı çünkü birinci yıl dönümümüzdü. Plan bu değildi. Hamile kalma düşüncesi gerçek olabilecek gibi görünmüyordu. Hamile olmak beni insan gibi hissettirdi. Kadıncadan daha iyi bir kelime istiyorum, [but]—Daha önce hiç sahip olmadığım eğrilerim var. Bundan zevk alıyorum. Kocam bundan zevk alıyor.”

2 Mayıs 2021 itibariyle resmen üç kişilik bir aileydiler! Caspar, herkese küçük adamlarının geldiğini bildirmek için Instagram Hikayesinde bir buket çiçek fotoğrafı paylaştı. O sırada “Anne ve bebek hem sağlıklı hem de mutlu” diye yazmıştı. “Son derece minnettar. Ellie’nin işiyle gelen halkın ilgisini asla çekmiyorum. Ancak bu büyülü ve kişisel an sırasında mahremiyetimizin tadını çıkarabildiğimiz için gerçekten minnettar oluruz.. Teşekkürler x.” En son 7 Aralık 2021’de bir paylaşımda bulundu. nadir fotoğraf mutlu aile portresi. Sevimli grup çekiminin altına “Miami Basel bu yıl biraz farklı” notunu düştü.

Ellie Başka Kiminle Çıktı?

Ellie, Caspar’la olan aşkından önce birkaç ünlü müzisyen ve sanatçıyla bağlantılıydı. 2012’de bir yıldan biraz daha kısa bir süre Skrillex ile çıktı. NME. Ek olarak, gururlu anne bir zamanlar şu kişilerle de bağlantılıydı: Savaş atı yıldız Jeremy Irvine 2012’den 2013’e kadar. Kadrosundaki diğer birkaç önemli isim arasında Niall Horan ve kısaca, Ed Sheeranbaşına Başkent FM.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ellie-goulding-husband-5103725/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir