Erkek ve Kız Kardeşleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Will Smith


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Smeal/BEI/Shutterstock

Batı Philadelphia’da doğup büyüdü, Will Smith53 yaşındaki, “günlerimin çoğunu geçirdiğim” oyun alanında takılacak çok sayıda kardeşi vardı. Oyuncu birçok başarıya imza atmış olsa da, Bel-Air’in Genç Prensi star açıkça üç kardeşine hala çok yakın. Kendi ailesi olmasına rağmen (karısı ile bir oğlu ve kızı dahil) Jada Pinkett Smith50), Will’in erkek ve kız kardeşleriyle kesinlikle özel bir bağı var.

Aslında, onlarla olan bağı o kadar sıkı ki, halka açık özrüne onları da dahil ettiğinden emin oldu. Chris KayaTemmuz 2022’de, 2022 Oscar’larında sahneye çıkıp Jada’nın kel kafasıyla ilgili bir şaka yaptığı için ona tokat attıktan aylar sonra meydana gelen 57 yaşında. “Kendi deneyimlerimden, Chris’le olan geçmişimden kendi başıma bir seçim yaptım. Jada’nın bununla hiçbir ilgisi yok,” dedi Chris ve ailesinden özür diledikten sonra. “Üzgünüm bebeğim,” diye devam etti. “Hepimize getirdiğim hararet için çocuklarım ve ailemden özür dilerim.”

Drama bir yana, Will’in üç erkek ve kız kardeşi hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Pam Smith

anne babasından önce Willard Smith Sr. ve Caroline Smith irade vardı, ilk kızları baba, 58 yaşında, 1964’te doğdu. Küçük kardeşinin aksine, Pam çoğunlukla gündemden uzak durdu. En önemlisi, kendi şehri Philly’de Pash Boutique adında bir dükkan açtı. Mağaza, Black Lives Matter hareketine destek göstermek de dahil olmak üzere mesajları paylaşan tişörtler ve yüz maskeleri üretiyor. Instagram.

Ellen Smith

Will 1968’de doğduktan sonra Caroline’ın ikizleri oldu: bir kız Ellen ve Harry, ikisi de 50, 1971’de. Pam gibi, ikizler de çoğunlukla ilgi odağı olmadılar, ancak ablalarından biraz daha fazla halka açıklar! Kesinlikle hepsi hala çok yakın! Will, ikizlerin Mayıs 2021’de 50 yaşına bastıkları doğum gününü kutlamak için özel bir gönderi yaptı. “Küçük erkek kardeşim ve kız kardeşim bugün 50 yaşında! Kahretsin,” diye yazdı, aile fotoğrafındaki “Jokas”ı işaret ederken.

Ellen’ın işi net olmasa da ağabeyini çok destekliyor! Filmdeki performansıyla Akademi Ödülü’nü kazandığında Kral Richard Mart 2022’de Ellen, Will’i Instagram’da heyecanlandırdı ve tonlarca şey paylaştı. fotoğraflar aktörün Oscar’ı. “Partiyi kaçırdığım için kızgınım. Topuzu çevirerek kırdığınızı biliyorum. o yazdı Will, Jada ve çocuklarının bir fotoğrafıyla birlikte.

Harry Smith

Erkek ve Kız Kardeşleri Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Will, küçük kardeşiyle bir dizi ticari girişimde çalıştı. (Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Kız kardeşinin aksine, Harry kardeşini biraz takip etti ve eğlence sektörüne girdi. Harry, Smith Global Media’nın CEO’su ve başkanıdır. İnternet sitesi. Şirket, çok sayıda eleştirmenlerce beğenilen filmin arkasındadır. Ethan Hawke oynadığı film Stockholm. Harry ve Will’in, Will Oscar’ını kazandığında orada olduğu gibi, kardeşler olarak özel bir bağı olmalı. Kendisi ve abisinin fotoğraf çektirdiği bir fotoğrafını paylaştı. onun instagramı “Yaptık!” başlığıyla Çift birçok kez birlikte çalıştı, sadece filmlerde değil! Kardeşler, Mart 2004’te Treyball Developments adlı bir emlak şirketinin ortak sahibiydi. Açık Şirketler, ancak şirketin web sitesi yayından kaldırıldı.

Pam, Will, Ellen ve Harry, Willard ve Caroline Smith’in birlikte sahip oldukları tek çocuklar olsalar da, Ben Efsaneyim aktörün babası başka kadınlarla birlikte çocuk babası olmaya devam etti (o ve Caroline 80’lerin başında ayrıldı), ancak Will’in yakın olduğu tek kişi küçük üvey kız kardeşi olacak gibi görünüyor. Ashley. Ashley, ikizlerin doğum günü için çekilen aile fotoğrafında yer aldı. Aynı zamanda yeni bir aktris ve TV dizisinde bir rolü var. Cinayetimle İnternette Tanıştım, ona göre IMDb.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/will-smith-siblings-4690800/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir