Erin Doherty, Taç Sırasında Cinselliği “Tutmak” Gerektiğini Hissetti


Erin Doherty sessiz kalmayacak.

Netflix’in üçüncü ve dördüncü sezonlarında genç Prenses Anne’yi oynayan oyuncu. Taçkız arkadaşı ve diğer aktris ile halka açılma kararını açıkladı sophie melvillebunu sorgulamasının “iç gıcıklayıcı” olduğunu söyledi.

“İsim vermeyeceğim, ama öğrendiğimde Taçcinselliğimi kısıtlamak için çok baskı hissettim” geçenlerde İngiltere’ye söyledi Telgraf. “‘Başarılı bir kariyere sahip olmak için bu konuda açık olmalı mıyım?’ dediğim bir dönem oldu.”

Doherty, “Yıllarca, yıllarca ya utanç içinde, ya inkar ederek ya da saklanarak yaşayan tüm insanların gerçekten farkındayım,” diye devam etti. “Oyuncular, aktrisler kesinlikle kariyer sahibi olmak için dışarı çıkmayı durduruyor ve ben sadece bu konuda bir şeyler yapmaya çalışmanın bir parçası olmak istiyorum.”

Doherty ve Melville ilk olarak 2017’de bir filmde rol alırken tanıştılar. Ayrımancak Doherty, ikisinin bir fotoğrafını sosyal medyada yayınladığı 2019 yılına kadar ilişkiyi doğrulamadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345823/the-crown-s-erin-doherty-felt-pressure-to-withhold-sexuality-after-landing-role?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir