Erin Andrews’un Super Bowl Rehberinde 10.400’den Fazla 5 Yıldızlı Yorum Bulunan Bir Öğe Var


Erin Andrews ile röportaj yaptık çünkü seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Erin, Dr. Scholls’un ücretli sözcüsüdür. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Çoğumuz Super Bowl izleyicileri, Kansas City Chiefs’in Philadelphia Eagles’ı evdeki kanepenin rahatlığından izlemesini izleyeceğiz. Tersine, Erin Andrews‘ tipik oyun günü deneyimi, çok Ayakta saatlerce koşturduğu, kenarda bir aşağı bir yukarı koştuğu uzun bir gün.

özel bir E! Röportajda Erin, “Hafta sonu futbol maçları için o kadar ayaktayım ki. Üç ila dört saat önce bir NFL maçı için siteye geliyoruz ve yeşil bir odada üşüyormuşuz gibi değil. Sahaya çıkıyorum, oyuncularla, teknik direktörlerle, genel menajerlerle, sahiplerle hepsiyle sohbet ediyorum ve sıra maça geliyor değil mi? peki. Yani, bu tam bir vardiya ve sonra eve gitmek için uçağa koşuyorsun.

Elbette Erin her zaman oyun günlerine hazırlanır ve olmazsa olmazlarının el altında olduğundan emin olur. Veya, bu durumda, ayakları üzerinde. Erin favorisine güveniyor Dr. Scholl’un ayak ağrısını önlemek ve o uzun günlerden yaşayabileceği sorunları gidermek için ürünler.

Erin’in olmazsa olmazları şunları içerir: topuk balsamı 10.400’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesi ve kabarcıkları iyileştirmek için kullanabileceğiniz yastıklar veya oluşmasını engeller. Gidişatını da paylaştı saç ürünleri ve her hava durumu senaryosu için temel bilgiler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364680/erin-andrews-super-bowl-essentials-include-this-game-changing-product-with-10400+-5-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir