Erika Jayne’in RHOBH’nin Yeni Bölümünden Sarhoş Anları, Sıralama


Onu sev ya da ondan nefret et, bunu inkar etmek yok Erika Jayne harika bir realite TV için yapar.

Bu daha önce bariz değilse, 22 Haziran’daki bölüm Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları kesinlikle sağlamlaştırdı. Grubun drama dolu bir tatilin tadını çıkardığı Meksika’dan geri döndük. Sutton Stracke ve Kristal Kung Vizon Çatışmaya devam, Diana Jenkins ilk kan davası açmaya başlıyor ve Kyle Richards muhtemelen bir yerde bölmeleri yapıyordur.

Ancak Erika ender bir haldeydi: sarhoştu. Yardımcı yıldızlarından biriyle tartışmak veya devam eden yasal sıkıntılarından bahsetmek yerine, kaygısız, eğlenceli ve şüphesiz gösterinin yıldızıydı. Gerçek Ev Kadınları gezileri, sarhoşken yapılan komik kaçamaklarla neredeyse eşanlamlıdır, ancak bölüm sırasında Beverly Hills hanımlarının işaret ettiği gibi, Erika sık sık kendini şımartan biri değildir. Bu nedenle, bir ya da iki – ya da üç ya da dört – bir içkinin tadını çıkardığında, sonuç doğal olarak saf eğlencedir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335469/erika-jayne-s-drunken-moments-from-rhobh-s-latest-episode-ranked?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel