Erika Jayne ve Daha Fazla RHOBH Yıldızı 2022 Oscar’larını Nasıl Kutladı?


bu Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Oyuncular 2022 Oscar’ları için tam Hollywood’a gitti.

27 Mart’ta şovun yıldızları Kyle Richards, Erika Jayne, Dorit Kemsley, Garcelle Beauvais, Kristal Kung Vizon ve Kathy Hilton hepsi ödül sezonunun en büyük etkinliklerinden biri için ortaya çıktı. Elton John AIDS Vakfı Oscarları 2022 Görüntüleme Partisi. Selfie’ler çekin ve partinin birçok misafiriyle sosyalleşin (Lady Gaga, Saweetie ve Ed Harris katılan büyük isimlerden sadece birkaçıydı) oyuncu kadrosu ayrıca 12. sezona yeni katılanlarla da parti verdi. Sanela Diana Jenkins ve Sheree Zampino. İkincisinin de kutlamak için özel bir nedeni vardı: Will SmithEski karısı Sheree, En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazanması için destek veriyordu.

Oscar sahnesinde oynanan önceki dramaya rağmen bu bir kez gerçek oldu, Sheree, oğlu Will ile birlikte, Trey Smitholayı anmak için oyuncu ve diğer aile üyelerine katıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324922/see-how-erika-jayne-kathy-hilton-and-more-rhobh-stars-celebrated-the-2022-oscars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın