Erika Jayne, Sutton Stracke’den “Daha Fazla Penis Aldığını” Söyledi


Erika Jayne‘in aşk hayatı, realite TV’deki kadar heyecanlı.

Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları yıldız var DM’lerde aşağı E’nin son bölümünde! Haber dijital dizisi ve son zamanlarda herhangi bir randevuda olmadığını kabul etmesine rağmen, Erika hala diğer bekar ortak yıldızlarından birinden daha fazla aksiyon aldığını tahmin etti, Sutton Stracke.

Erika özel olarak “Sutton flört uygulamalarında” diye paylaştı. “O The Bumble’da ve ben hiçbir şeyde değilim, ama kimin daha fazla penis aldığını bilmiyorum. Muhtemelen ben derdim ama o gizli görevdeki bir ucube olabilir.”

Hanımlar romantik girişimlerini farklı şekilde sürdürebilseler de, büyük olasılıkla hemfikir olabilecekleri bir şey, 50’li yaşlarınızda çıkmanın fazla 20’li yaşlarda çıkmaktan daha zor.

“Ne yaptığımı bilmiyorum,” diye açıkladı Erika. “Açıkça insanlara yanlış mesajlar gönderiyorum. Geçen gün biriyle çok açık sözlüydüm. Bana bu konuda biraz agresif olduğumu söylediler ve ben de ‘Neden? Sadece erkek arkadaşlarım gibi konuşuyorum’ dedim. konuşmak.'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336380/rhobh-s-erika-jayne-says-she-s-been-getting-more-penis-than-sutton-stracke?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir