Erika Jayne Çıkma ve Erkeklerin Ondan “Korkma” Konusunda Gerçekleşiyor


Mücadeleler bir yana, günün sonunda Erika şu anda hayatın tadını çıkarıyor. “Tamamen baştan başlama ve 20 yılı aşkın bir evlilikten kurtulma şansım oldu ve neredeyse tüm sayfayı bir şekilde silip süpürdüm” dedi. “Hayatımı yeniden inşa etmek, yani, bu şekilde, çok fazla fırsat, ama aynı zamanda korkutucu. Yani, işte o zaman ‘hayır’ dediğimde, bu korkutucu ve gerçekten ne olduğumu bilmiyorum. Ben sadece bunu gerçekleştirmeye çalışıyorum.”

Kesinlikle bu sezon gerçekleşmesini sağlıyor RHOBH. Erika, geçen yıl kendisi ve artık ayrı yaşadığı kocasının dolandırıcılık ve zimmete para geçirme suçlamalarıyla karşı karşıya olduğu (ve yüzleşmeye devam ettiği) haberlerinin çıkmasıyla kuşkusuz zorlu bir dönem geçirirken, Erika Günlük Pop rol arkadaşlarının hepsi kendi işiyle ilgilenmeye hevesli olduğundan, iyiliğini ve ardından bazılarını geri veriyor. “Aslında aşırıya kaçıyorum,” dedi, “ve bu konuda iyi hissediyorum.”

En azından, oyuncu arkadaşlarının bunu böyle gördüğünü düşünüyor. Gerçekten, Erika sezon ve nihai birleşme boyunca sadece “geciktiğini” söyledi. Yine de yol boyunca bir çarpma olabilir: Aspen, Colorado’ya yapılan gezi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335383/rhobh-s-erika-jayne-gets-real-about-dating-and-men-being-afraid-of-her?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel