Erich Eski Sevgilisine Kısa Mesajlar Konuşuyor – Hollywood Life


gabby windey erich schwer


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Gabby Windey ve Erich Schwer çekimler sırasında Meksika’da nişanlandı bekarlığa veda Mayıs ayında, ancak dört ayda çok şey olabilir! Çift canlı yayında göründü Son Gülün Ardından 20 Eylül’de bugün aralarındaki durumu tartışmak için. Görünüş, Erich için lise yıllığından yeniden ortaya çıkan bir kara surat fotoğrafı ve eski sevgilisinin sadece kariyerini ilerletmek için şova çıkmak için ayrıldığına dair iddiaları da dahil olmak üzere bazı halka açık dramaların ardından geldi.

saat Son Gülün Ardından, Gabby ve Erich nişanlı bir çift olarak ilk kez birlikte canlı yayında göründüler ve daha mutlu olamazlardı. Ancak yine de Erich hakkında ortaya çıkan şeyleri ele aldılar. Jesse Palmer Flat-out, Erich’e gösteriden önce eski sevgilisine gönderdiği kısa mesajları sordu ve burada şunları söyledi: bekarlığa veda “gerçek değildi” ve sadece kariyerini ilerletmeye devam ediyordu.

gabby windey erich schwer
Gabby ve Erich, randevularından birinde. (ABC)

“Korkakça çıkış yolunu seçiyordum [with my ex]”diye açıkladı Erich. “Bu kızı yönlendirdim ve gösteriyi ilişkimiz hakkında onunla yüzleşmemek için bir bahane olarak kullandım. Bir gelecek göremiyordum ama eğleniyorduk ve ona uzun vadeli olmadığını söylemek gibi zor bir karar vermek yerine eğlenmek kolaydı. Sanırım bunların hepsi, bu şovda olması beklenen son kişi olduğumun bir kanıtı. Bu işe ilk geceyi atlatmayı ve ne olacağını görmeyi umarak geldim. Gelmeden önce bir bölüm izlemiştim ve oraya vardığımda anlamaya çalışıyordum.”

Erich, Gabby ile tanıştığında ve onu tanımaya başladığında her şeyin değiştiğini söyledi. “Bu kişiyle daha fazla zaman geçirmek ve nereye gittiğini görmek istedim” diye devam etti. “İlerlemeyi izlemek çılgınca [me] ‘Her neyse’ gibi olmak, aşık olmak ve mümkün olan en mutlu sonla bitmek. Hiçbir şeyi değiştirmezdim. Milyonlarca kez yapabilseydim, yapardım. Üzüldüğüm tek şey bunun başlangıcı. Buna sahip olmak istiyorum. Ama bu kızı tüm kalbimle seviyorum. Yüzde yüz gerçek. Bunu hiç beklemiyordum ve bunu sonsuza kadar istiyorum.”

gabby windey erich schwer
Gaby, ‘The Bachelorette’ programında Erich’e bir gül veriyor. (ABC)

Gabby nişanlısını destekledi, ancak ilişkilerindeki bazı noktalarda işlerin “zor” olduğunu kabul etti. Erich’in, halka açıklanmadan çok önce kısa mesajlardan bahsettiğini doğruladı. Gabby, “Sadece kendini düşünüp yanından kaymayı ummuyordu,” dedi. “Beni düşünüyordu. Sanırım bu süreçte zor oldu ama iletişimimiz daha da iyileşti ve o nazik ve dürüst. Ben onun söylediğine inanıyorum. Demiyorum [he] haklıydı [his] hareketler – [he] onun için bir bok gibiydi ve bunu ona daha önce de söyledim. Ancak dürüstlüğü ve sorumluluk alma konusundaki istekliliği, tek isteyebileceğim ve bir partnerde istediğim bir şey. Hayatının geri kalanını biriyle geçirmeye evet dediğin zaman, bu kolay olmayacak, bu yüzden biz sadece bunu yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/the-bachelorette-erich-text-messages-ex-gabby/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir