Eric Idle ‘Maskeli Şarkıcı’ Konusunda Kirpi ve Kanser Savaşını Konuşuyor – Hollywood Life


erik boşta


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: FOX

maskeli şarkıcı Kirpi Monty Python efsanesi olarak ortaya çıktı erik boşta sezon 8 prömiyeri sırasında. Onun koşarken maskeli şarkıcı uzun sürmedi, Eric yalan söylemiyor. Eric, pankreas kanserinden kurtulan ve sesini farkındalık ve destek yaymak için kullanıyor. ÖZEL olarak açıkladı HollywoodYaşam kanser savaşından sonra gösterinin onun için “harika bir deneyim” olduğunu söyledi.

erik boşta
Eric Idle, ‘The Masked Singer’da Kirpi olarak ortaya çıktı. (Birdie Thompson/SIPA/Shutterstock)

“Kendi kendime düşündüm, bunu gerçekten yapıp yapamayacağımı görmek benim için çok iyi bir deneyim olurdu. Aptal ol ve şarkı söyle ve dans et çünkü son zamanlarda çok şanslıydım. Los Angeles’ta hayatımı kurtaran bazı parlak doktorlar sayesinde pankreas kanserinden kurtuldum,” dedi Eric. “Hala yapıp yapamayacağımı görmek istedim, bu yüzden gidip yapmak benim için harika bir deneyimdi. Canlı bir kalabalık vardı ve onlar büyük gruplardı. Onunla oynamak eğlenceliydi. Ve evet, gerçekten üstesinden gelebileceğimi keşfettim ki bu inanılmazdı.”

79 yaşındaki oyuncu, sağlık durumu hakkında da bilgi verdi. “İyileşmekten çok daha iyiyim. Onlar kontrol ederken 6 ay yaşadım ama şimdi doktoruma ne kadar zamanım olduğunu sordum. Beni gördü ve on yılım var, ben de bunu iyi bir şey için kullanmaya karar verdim,” diye devam etti Eric. “Yazdığım bir şeyi bloga yazmaya çalışmak yerine, Stand Up To Cancer ile ortaklık kurdum ve birinin bu iğrenç hastalıktan kurtulduğuna dair iyi haberi yaymak için para toplayacağım. Öğreniyoruz. oraya geliyoruz. Ve eğer para toplamama yardım edeceklerse, araştırmayı ve erken testleri teşvik etmek için doğru yerlere gitmesini sağlayabiliriz. Kasım ayının Pankreas Kanseri Farkındalık Ayı olduğu ortaya çıktı. Yararlı bir şeyler yapan insanlarla ortak olmaktan çok mutluyum.”

bu Spamalot yazar, Kirpi kostümüyle performans sergilemenin “Muhtemelen şimdiye kadar yaptığım en zor şey olduğunu, çünkü bu kocaman ayakları olduğu için biraz sendelediğini kabul ediyor. Sadece dizlerinizi hareket ettirebilirsiniz. Bu devasa, hacimli kostümün içinde gizlisiniz. Çok ama çok zordu ve dans adımlarını öğrenmeli, grup ipuçlarını görmeli ve katılmalısın. Düşündüğümden çok daha zordu. Bu nedenle, işler zor olduğunda, gerçekten üstesinden geldiğinizde her zaman daha iyi hissedersiniz.”

Eric gerçekleştirilen The Beatles “Love Me Do” şarkısında maskeli şarkıcı 8. sezon prömiyeri. Nasıl olduğunu açıkladı Paul McCartney gösteride şarkı söylemesi için ona nimetini verdi.

erik boşta
Nick Cannon ile Kirpi olarak Eric Idle. (TİLKİ)

“Bazı şarkılar dinliyordum ve gitarımı çalıyordum. Bunu eğlenmek için yapıyorum ve ‘Love Me Do’ dinliyordum ve ne kadar güzel bir şarkı dedim. Merak ediyorum, bunu seçebilir miyim, dedi Eric. HollywoodYaşam. “The Beatles’tan bir şey yapmak için izin almanın çok zor olduğunu biliyorum, bu yüzden Apple’da bir arkadaşım vardı ve ‘Aslında bu The Beatles’ın telif hakkı değil. Aslında Sir Paul’ün telif hakkı çünkü The Beatles’tan önce 16 yaşındayken yazmış, neden ona sormuyorsunuz?’ Bu yüzden ona yazdım ve çok tatlı bir şekilde ‘Evet, kesinlikle’ dedi. Lütfen benim kutsama ile devam edin. Ama sizden tek bir şey rica ediyorum, lütfen programın ne zaman olduğunu bana bildirin.’”

Pankreas kanserini erkenden bulmanın yollarına ve uzun süreli sağkalımı mümkün kılacak çığır açan tedavilere ihtiyacımız var. Stand Up To Cancer, pankreas kanserini tedavi edilebilir bir hastalığa dönüştürüyor. Stand Up ToCancer.org/ adresinde Stand Up To Cancer’ın araştırmasını desteklemek için şimdi verinEricBoşta.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/eric-idle-hedgehog-the-masked-singer-cancer-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir