Eras Turunda Şarkıcının Videosu – Hollywood Life


taylor hızlı


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Javier Vicencio/Eyepix Group/Shutterstock

Taylor Swift gösterinin devam etmesi gerektiğini biliyor… bazen hafif bir kesinti olsa bile! Şarkıcı, 5 Haziran’da Chicago’daki Soldier Field’da performans sergilerken ağzına bir böcek uçtu ve o… onu yuttu. Taylor, canlı şovunun üçüncü bölümündeydi, bu yüzden üç saatten fazla süren sete oldukça erken başlamıştı. Bir video, öksürürken kalabalıktan uzaklaştığını gösterdi. Seyirciye “Az önce bir böcek yuttum” dedi.

İlk başta biraz iğrenmiş görünse de durumu normal karşıladı ve hatta hafifçe gülmeye başladı. “Çok üzgünüm,” diye devam etti, öksürmek için bir kez daha ara verdi. “Tamamen iyi. Ohhh….lezzetli!” Taylor durumdan biraz utandıysa, şakalarla geçiştirdi ve ekledi, “Bunu hiçbirinizin görmemiş olma ihtimali var mı? Bu iyi. Tamam, bu yüzden onlardan çok fazla yapmamaya çalışacağım!

5 Haziran şovu, Mart ortasından beri Eras Turunda olan Taylor için Chicago’da üst üste üç gecenin üçüncüsüydü. Gösteri sırasında, yeni şarkılarından biri olan “Hits Different”ı da ilk kez canlı olarak seslendirdi. O akşam iki “sürpriz şarkı”nın ilkiydi. “Hits Different” ilk olarak Taylor’ın albümünün Target’a özel bir CD’si aracılığıyla yayınlandı. gece yarısı Ekim 2022’de. Sonunda 26 Mayıs’ta akış hizmetlerinde yayınladı, bu nedenle birçok hayran için hala çok yeni bir parça.

taylor swfit
Taylor Swift, Eras Tour’da performans sergiliyor. (Javier Vicencio/Eyepix Grubu/Shutterstock)

Taylor son birkaç aydır Eras Tour’a odaklanmış olsa da, aynı zamanda müziğin devam etmesini sağlıyor. 7 Temmuz’da yeniden kaydettiği albümlerinden bir tanesini daha yayınlayacak. Şimdi Konuş (Taylor’ın Versiyonu). Bu, onun altı yeniden kaydının üçüncüsü olacak ve orijinal albüm 2010’da kesilmemiş altı “From The Vault” parçasını içerecek. Taylor, kalan üç yeniden kaydın çıkış tarihlerini henüz onaylamadı. ile ilgili 1989 (Taylor’ın Versiyonu), Taylor Swift (Taylor’ın Versiyonu) Ve İtibar (Taylor’ın Versiyonu).

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/taylor-swift-swallowing-bug-video-eras-tour/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir