EP’ler Gösterinin Bitişini ve Nasıl Evrimleştiğini Konuşuyor – Hollywood Life


Michael Cimino


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Hulu

Dönme dolap, dünyadaki epik bir anın yeriydi. Aşk, Victor Dizi finali. Victor, Kış Karnavalı’na tek başına gitti ve sonunda dönme dolaba binmek için bir bilet aldı. Son anlarda Benji geldi ve Victor’a katılmasını istedi. Victor ve Benji, adil bir mücadele payını deneyimledikten sonra, kalpleri sonunda onları tekrar birbirlerine yönlendirdi.

HollywoodYaşam Üreticilere ÖZEL OLARAK KONUŞTU Isaac Aptaker, Elizabeth Bergerve Brian Tanen diziyi nasıl bitirmek istediklerini her zaman bilip bilmedikleri hakkında. Elizabeth, “Kesinlikle gelişti” dedi. “Ama bence oldukça erken, işleri tam bir döngüye sokma fikrini, umarım insanların gerçekten yanıt vereceği şekilde sevdik. Tamamladığımızı bilerek bu sezona girmek için zamanımız olduğu için gerçekten mutluyduk ve herkesin sonlarını dikkatli bir şekilde hazırlayıp, hepimize gerçekten tatmin edici hissettirecek şekilde çok kasıtlı sonlar verdik. ”

Michael Cimino
Michael Cimino, Victor rolünde. (Hulu)

Son sezon, Lake ve Lucy de dahil olmak üzere birkaç yeni ilişkiyi keşfetti. Felix’ten ayrıldıktan sonra Lake, Lake ile yeni bir aşk keşfetti. “Sanırım orada yeni hikayeler anlatmak istedik. Bence bizim için özellikle heyecan verici olan, 3. sezonda Lake ve Lucy arasındaki bu tuhaf hikaye, ”dedi Brian. HollywoodYaşam. “Victor’un yolculuğunun daha çok kim olduğunu keşfetmek, ona bir etiket koymak, bu kelimeleri yüksek sesle söyleyebilmekle ilgili olduğu farklı türde bir queer ilişkiydi.”

Devam etti, “Özellikle Lake için bu farklı bir şey. Bu, bir kimliği veya etiketi benimsemekten çok, bir ilişkiye açık olmakla ilgilidir. Bence bu gerçekten etiketlerle ilgili daha az şey olan şu anki nesilde olan modern bir şeyi anlatıyor, bu yüzden bu bizim için gerçekten harikaydı. Ama tabii ki Lake ve Felix’in bu karakterlerini seviyoruz, bu yüzden birlikte etkileşime devam etmelerini ve bu yeni senaryoda ilişkilerinin nasıl görüneceğini görmemiz bizim için önemliydi.”

3. sezonda, Benji ve Rahim sonunda bazı önemli sahneleri birlikte paylaştılar. İkisi de Victor’un aşkı için yarışıyor olsalar da, iki Creekwood çocuğu için işler dostane bir hal aldı.

Benji Victor
Victor ve Benji ‘Aşk Victor’da. (Hulu)

“Hayran grubundaki duyguların ne kadar güçlü olduğunu fark ettik. ‘Bitmezse bir daha asla televizyon programı izlemeyeceğim…’ gibi insanlar vardı ve bu tartışmanın her iki tarafında da duyguları aynı derecede güçlüydü. Bu yüzden kimi seçerse seçsin, hiçbir şeyi bozmadan Rahim ve Benji’yi bu sezon bilerek hikayelere koyduk. Böylece her birinin hayranları bir şekilde onların etkileşime girdiğini ve bir şekilde birbirlerini kucakladığını görebiliyordu.” Aşk, Victor 3. sezon şimdi Hulu ve Disney+’ta yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/love-victor-finale-victor-benji-ending-interview/

Yorum yapın

SMM Panel