Entourage Yıldızı Adrian Grenier, Jordan Roemmele ile Evleniyor


Vincent Chase’i oynamasıyla da bilinir. EntourageAdrian en son 2021 Netflix mini dizisinde başrol oynadı tıklama tuzağıNick Brewer’ı oynadığı yer.

45 yaşındaki Adrian, daha önce Hollywood’dan emekli olma ve ilgi odağından uzakta daha basit bir hayat yaşama kararından bahsetmişti. Haziran 2021 tarihli bir kapak röportajında Austin Life dergisidört yıl önce mülkü satın aldıktan sonra 2020’de bir Austin çiftliğine taşındığını paylaştı.

Röportaj sırasında, şöhretle gelen ve onu önceliklerini değiştirmeye bırakan doyumsuz hayatı düşündü. “Çok çalışırsan, ünlü olursun, sonra çok para kazanırsın” dedi, “ama tepede cansızdı.”

“Gece kulüplerine gitmekten daha büyük bir şey için burada olduğumu fark etmemek için çok fazla iş yaptım. Şimdi daha fazlasını istiyorum. Şimdi farklı istiyorum” dedi. “Gençlere bu deneyimleri bırakacağım.”

Yeni görünümü, artık yeni hayatını Jordan ile paylaşmak istediğini keşfetmesine neden oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335474/entourage-s-adrian-grenier-marries-jordan-roemmele-in-morocco?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel