E!’nin Yeni Kardashian Dijital Serisine Bakın Kards Katch Up


Takip etmeye hazır olun Kardashian-Jenners E ile her hafta!.

İtibaren kim Kardashian ve Pete Davidsonsürekli büyüyen romantizm Kourtney Kardashian ve Travis Barker olup olmadığını öğrenmek için evlilik güncellemeleri Kylie jenner yeni doğan bebeğinin adını hiç çözemedi, ev sahipleri Amanda Hirsch ve Colt Paulson E!’nin yepyeni YouTube serisinde her Perşembe günü yıkmaya hazırız Kardlar.

14 Nisan’daki ilk bölümde (ki bunu aşağıdan izleyebilirsiniz), ikili en büyük anlara daldı. Kardashianlar Hulu’daki prömiyer, özellikle Kim’in oğlunun ardından internette dolaşan seks kasetinden yayınlanmamış görüntülerin olasılığı, Aziz Batıpopüler bir oyun sitesinde onun için bir reklam keşfetti.

“1. sezon Ayakta Kalmakkaset dahil oldu ve şimdi, 1. bölüm, burada kaset hakkında konuşuyoruz … Sanki, bu iyi bir alâmet,” dedi Paulson, Kim’in durum hakkında ağladığını görmek üzücü olsa da, bilmeden kutsadığını da sözlerine ekledi. başka bir ikonik ağlayan meme ile İnternet.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327317/attention-kardashian-fans-don-t-miss-e-s-new-digital-series-kards-katch-up?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın