E!’nin Yanlışlıkla Evlenen Yeni Rom-Com’u Hakkında Her Şeyi Öğrenin


E!’nin ilk filminin prodüksiyonu resmen başladı.

başrol Chloe Bennet, Blair Penner ve Anthony Konechnyromantik komedi Yanlışlıkla Evlendi (çalışan başlık) gelecek yılın başlarında gösterime girecek.

Bennet, hayallerindeki işi kaybettikten sonra en iyi arkadaşı ve sınıf arkadaşı Nate (Penner) ile çılgın bir geceyi paylaşan MBA mezunu Riley rolünde oynayacak. Ertesi sabah Las Vegas’ta uyanan ikili, sarhoşken yaptıkları kaçamaklar sırasında yanlışlıkla evlendiklerini keşfederler.

İşsiz ve ufukta fazla bir şey olmayan Riley, ailesinin işini kurtarmasına yardım etmek için Riley ile birlikte Tennessee’deki memleketine geri dönmeye karar verir. Ancak şirkette adını duyurmaya başlarken, Nate’in eski kız arkadaşı ve Riley’den hoşlanan yakışıklı ağabeyi Rhys (Konechny) gelip ortalığı karıştırır.

En iyi arkadaşlar hilelerine devam edebilecek mi yoksa eski ve yeni aşklar her şeyi tehlikeye mi atacak? Ayarlamanız ve öğrenmeniz gerekecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340092/everything-you-need-to-know-about-e-s-first-ever-original-rom-com-married-by-mistake?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir