E!’nin Ünlü Reality TV Aileleri: Şimdi Neredeler?


Pop kültürü aile ile her zaman daha eğlencelidir.

Yıllar boyunca, E! çeşitli realite TV şovları için hayatlarını yabancılara açan birçok unutulmaz aileyi size getirdi. Ve kameralar sonsuza kadar evlerde kalamazken, birçok klasik şov için var olan fandomu inkar etmek mümkün değil. Jonas’la evli, Eric ve Jessie: Oyun Başlıyor ve diğer popüler projeler.

E!’nin en yeni gerçeklik serisi, Bir Lanet Yıldızı Yükseltmekizleyicileri, çocuklar ve gençler Hollywood’un bir sonraki büyük isimlerinden biri olmaya çalışırken, hayattan daha büyük ebeveynleri ve yetenekli çocukları olan dört yeni aileyle tanıştıracak.

Tomurcuklanan genç ünlülerle tanışmadan önce Bir Lanet Yıldızı Yükseltmek, hafızalarda bir yolculuğa çıkmaya ve hayranlara nezaketle gerçekliklerine bir göz atmalarını sağlayan aileleri kutlamaya karar verdik. İster inanın ister inanmayın, bir zamanlar E!’de kimin şov yaptığını görünce şaşırabilirsiniz.

Dramaya katılmadan önce Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları, Denise Richards ortaya çıkan Denise Richards: Karmaşık. Ve çok önce Snoop Dogg ile takım oldu Martha StewartE!’de rol aldı. Snoop Dogg’un Babalığı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1165062/e-s-famous-reality-tv-families-where-are-they-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir