E!’nin Siyah Kültürünü Kutlayan Siyah Pop’una İlk Bakışınız


E! Siyahların mükemmelliğini onurlandırıyor.

Yaklaşan iki gecelik etkinliğe ilk bakışta Black Pop: Siyahi Kültürün Gücünü Kutlamakünlüler ve eğlence ikonları, kültürlerinin pop kültürünü şekillendirme ve etkilemedeki etkisini yeniden gözden geçiriyor.

“Siyah kültürü, bir akım başlatıyor ve diğer herkes bunun havalı olduğunu düşünüyor” O fragmanda diyor Marsai Martin “Şovlar, filmler, müzik, spor – bizim zamanımız.”

Yönetici yapımcıdan Stephen Curry ve tarafından anlatılan la la anthonyDört bölümlük özel etkinlik, Black’in Motown’dan hip-hop’a kadar tüm türlerdeki başarılarını kapsayacak. Artı, fark yaratmaya yardımcı olan simgelere bir göz atın: Muhammed Ali, Venüs Williams, Serena Williams, başak lee, John Singleton ve dahası.

“Etkimiz var” Nina Parker hisseler. “Bir şeyi görmeden izlemek kaçınılmazdır.”

Seslerini ödünç veren diğer etkili yıldızlar şunları içerir: Vivica A. Fox, Ne-Yo, Nick Cannon, kevin hart, Kehribar Ruffin, Justin Sylvester, Laverne Cox, Sisli Copeland, billy porter, Sheryl Lee Ralph, Tamar Braxton ve dahası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375476/your-first-look-at-e!-s-lessigreaterblack-pop:-celebrating-the-power-of-black-culturelessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir