E!’nin 2023 Met Galası ve Nasıl İzleneceği İle İlgili Tüm Detaylar


Yılın moda etkinliği sonunda (neredeyse) burada.

Moda tutkunları, takviminize not edin çünkü 2023 Met Gala 1 Mayıs Pazartesi. Her zamanki gibi E! ne zaman gideceğiniz yer olacak E’den Canlı!: Met Gala 2023 18:00’da başlıyor ve size NYC’deki Metropolitan Museum of Art’tan en büyük yıldızları ve en dudak uçuklatan bakışları getiriyor.

Bu yılın teması”Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”, merhum Chanel tasarımcısının mirasını onurlandıracak ve eş başkanlığını Michaela Coel, Penelope Cruz, Roger Federer, Dua Lipa Ve rağbet Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintour.

E!’nin moda ve popüler kültür uzmanları Zanna Roberts Rassi, Zuri Salonu, Jenna Lyons Ve Jonathan Van Ness her çarpıcı anı yıkacak, artı Gölgelerde Ne Yapıyoruz? yıldız Harvey Guillen Met merdiveninde, geldiklerinde yıldızlarla konuşacak. Yardımcı sunucular, Lagerfeld’in en ünlü Met Gala tasarımlarının çoğuna bakacak ve onun moda endüstrisi üzerindeki sonsuz etkisini açıklayacak.

E! dahil olmak üzere etkileyicilerle dolu bir canlı stüdyo izleyicisiyle nihai Met Gala izleme partisini de yaratacak. Nataşa Parker Ve Matthew Mazur— glam mangaları ve Bravolebrities gibi Yazlık‘S Paige DeSorbo, ciara miller Ve Amanda Batula, New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları‘S melisa gorga, Güney Cazibesi‘S Craig Dönüştür Ve silas cooper Ve Yasemin Ellis Cooper yeni seriden Yazlık Ev: Martha’s Vineyard.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372089/all-the-details-on-e!-s-2023-met-gala-and-how-to-watch?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir