En Vogue ‘Maskeli Şarkıcı’da Kraliçe Kobra ve Shaggy Uzay Tavşanı – Hollywood Life


En Vogue


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: FOX

4 Mayıs programında iki ünlünün maskesi düştü. maskeli şarkıcı. Kraliçe Kobralar olarak ortaya çıktı En Vogueve tüylü Space Bunny kostümünün altındaydı. En Vogue’un hanımları anlattı HollywoodYaşam SADECE onlar tarafından “korkutulduklarına” dair maskeli şarkıcı ilk başta ve gösterinin onlara nasıl “meydan okuduğunu” ortaya çıkardı.

En Vogue
En Vogue ‘Maskeli Şarkıcı’da. (TİLKİ)

“Gerçekten çok heyecanlandık ve biraz korktuk çünkü bir maskenin altında şarkı söylemenin nasıl bir his olduğunu tam olarak bilmiyorduk.” Terry Ellis dedim. “Neye doğru yürüdüğümüzü gerçekten bilmiyorduk ama gösterecek bir şeyimiz olduğu ve güzel kostümler içinde olduğumuz için gerçekten heyecanlandık. Giydiğimiz o maskenin altında performans sergilemek gerçekten zordu ama heyecan vericiydi. Hepimiz, meydan okunmuş gibi hissederek oradan uzaklaşıyoruz ve bu meydan okumadan sanatçılar ve eğlenceler olarak daha fazla büyüdük. ”

Kadınların her birinin, daracık bir elbise ve büyük bir başlık ile kendi Kraliçe Kobra kostümü vardı. “Maske kısmı zordu çünkü biraz ağırdı ve gerçekten büyüktü. Bir nevi omuzlarınızın üzerinde duruyor.” Cindy Balıkçıl kabul edildi. “Yani bir şarkıcı olarak şarkı söylemeye, boyunlarımızı kırmaya, omuzlarımızı hareket ettirmeye alışığız. Şarkı söylemeye çalışırken bir şarkıcı olarak vücudunuzun ne kadarını kullandığınız gerçekten ilginç. Maske, ne kadar ağır olabileceğini göz önünde bulundurarak hafifti, ama yine de başımızın tepesinde duran bir dolgusu vardı. Bir bakıma kısıtlayıcıydı ve bu kısıtlamaları nasıl aşacağımızı öğrenmek zorundaydık. Ayakkabılarımızı görmedin ama biz topuklu patikler içindeydik. Bu bodycon elbiseler içindeydik, bu yüzden şarkıcılar olarak normalde diyaframdan nefes almamız öğretildiğinde midenizi emiyorsunuz. Bu olmuyordu.”

En Vogue, performanslarını birbirine katletti, ancak diğerleri arasında öne çıkan bir tanesi vardı. “’Küçük Bir Dua Edin’in yorumu gerçekten hoşuma gitti” Rhona Bennett söylenmiş HollywoodYaşam. “Güzel olduğunu düşündüm. Eylemlerin hazırlanmasına yardımcı olan perde arkasında çalışan harika bir müzik yetenekleri var. Performansımız için çıkarmaya karar verdikleri bazı şeylere hoş bir şekilde şaşırdım.”

Shaggy de sevimli Space Bunny olarak ortaya çıktı. Şarkıcı, başlangıçta şovu yapmaya “çok hevesli” olmadığını itiraf etti ve aslında ilk olarak şovun Birleşik Krallık versiyonu kendisine teklif edildi. Sonunda fikre ısındı.

tüylü
‘Maskeli Şarkıcı’da Shaggy. (TİLKİ)

İlk başta Space Bunny kostümünün “ne kadar büyük” olduğunu bilmediğini itiraf etti. “Gerçekten çok küçük görünüyor. Stüdyoya geldim ve ‘Vay canına, bu şey çok büyük’ ​​dedim. Giydiğimde çok ağır olmadığını fark ettim ama saatlerce etrafta koşmak ağırlaşıyor,” dedi Shaggy.

Daha sonra ekledi, “Çok fazla görünürlük yok. Koreografinin, nereye gideceğini ve nereye döneceğini bilmeye başladığı yer burasıdır ve tüm bunlar. Görüş mesafesi çok iyi olmadığı için bunu azaltmak için birkaç idman gerekti.” maskeli şarkıcı Çarşamba günleri FOX’ta yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/en-vogue-queen-cobra-the-masked-singer-shaggy-space-bunny/

Yorum yapın