En Şirin Ünlü Besties Resimleri – Hollywood Life


selena gomez taylor hızlı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Onun Ulusal En İyi Arkadaşlar Günü! Gerçek mavi bir arkadaş gibisi yoktur, bu yüzden 8 Haziran tüm en yakın arkadaşlarımızı onurlandırmak için! En iyi arkadaşınızla 2003 yılında oyun alanında tanışmış olsanız da, üniversitede birinci sınıf yurt odanızı paylaşarak birbirinizi tanımış olsanız veya birlikte çalışarak bir dostluk kurmuş olsanız da, BFF’niz bundan sonra uzun bir süre boyunca hayatınızda umarım. . Hey, en sevdiğimiz ünlülerden bazıları seyahat ederken, çalışırken ve ayrı tonlarca zaman geçirirken uzun süreli arkadaşlıklar kurabiliyorsa, hepimiz yapabiliriz! — Ekli galerimizde her zamankinden daha yakın olan yıldızlara bir göz atın!

Taylor Swift ve Selena Gomez

Selena Gomez ve Taylor Swift, 15 Şubat 2016’da Los Angeles, CA’da düzenlenen Grammy Ödülleri’nde. (Fotoğraf: REX/Shutterstock)

Taylor Swift ve selena Gomez on yıl boyunca en iyi arkadaşlardı. Çift ilk olarak 2008’de çıktıklarında tanışmıştı. Joe ve Nick Jonas, sırasıyla. Selena, bir röportaj sırasında iki JoBros ile çıkarken arkadaşlıklarına nasıl başladıklarını anlattı. ÖPÜCÜK FM. “Harikaydı, çünkü o büyük kıvırcık saçlı, bütün bilezikleri ve kovboy çizmeleri olan kızdı. Ve kesinlikle geleceğim ve sadece tıkladık. Bu ilişkilerden aldığımız en iyi şey buydu” dedi. Bu ikisi hala güçleniyor; 10 Ocak’ta “BEN!” Hitmaker, Selena ile şarap içerken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı ve Cazzie Davidmutlu görüntünün altını çizerek, “20kız

Camila Mendes ve Lili Reinhart

Camila Mendes ve Lili Reinhart 2017’de San Diego, California’da Comic Con’da (Fotoğraf: REX/Shutterstock)

Ancak ömür boyu sürecek bir arkadaşlık kurmak için genç olmanıza gerek yok. Riverdale yıldızlar Camila Mendes ve Lili Reinhart CW şovunun setinde tanıştı ve yavaş yavaş en şirin, en destekleyici ünlü arkadaşlıklarından birini kurdu. ile bir röportajda J-14, ikili, farklı kişiliklere sahip olmanın onlara nasıl daha yakın hissetme ve birbirlerinden bir şeyler öğrenme fırsatı verdiğini anlattı.

Lili, “Arkadaşlar birbirlerini rahatlık alanlarından çıkmaya zorluyor ve Camila beni kesinlikle sosyal durumlarda kabuğumdan çıkmam için cesaretlendirdi” dedi. “O bir sosyal kelebek ve ben daha içe dönük biriyim. Bu iyi bir denge.” Lili ayrıca hayranlarının arkadaşlıklarını desteklediğinden “mutlu” olduğunu ve “insanların gerçek hayattaki kimyamızın Betty ve Veronica sahnelerimizde tercüme edildiğini görebildiğini” söyledi. Camila’ya gelince, o da en iyi arkadaşından adil bir pay öğrendi. “Lili’den bir arkadaşın gerçek değerinin, onların dinleme yeteneklerinde yattığını öğrendim,” dedi. “İyi bir dinleyici uzun bir yol kat eder.”

Kendall Jenner ve Bella Hadid

Kendall Jenner ve Bella Hadid, Eylül 2018’de New York Moda Haftası’nda. (Fotoğraf: REX/Shutterstock)

Birlikte çalışarak yakınlaşan arkadaşlardan bahsetmişken, Kendall Jenner diğer modellerle çok sayıda arkadaşlık kurdu. bu Kardashians ile tutmak yıldız inanılmaz derecede yakın Gigi Hadid ve Hailey Baldwin. Ayrıca Gigi’nin kız kardeşiyle özel bir bağı var. bella hadidikna edecek kadar güçlü olduğu kanıtlanmıştır. Virgil Abloh onun açmalarını sağlamak Kırık beyaz Eylül 2018’de Paris Moda Haftası boyunca birlikte sergileyin. Daha da ünlü en iyileri görmek için yukarıdaki galeriye gidin!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/national-best-friends-day-pics-famous-besties-celebrities-photos-3175487/

Yorum yapın

SMM Panel