En Sevdiğiniz Ünlülerin Teşekkür Ettiğini Görün – Hollywood Life


En Sevdiğiniz Ünlülerin Teşekkür Ettiğini Görün - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Manuel Balce Ceneta/AP/Shutterstock

Bugün Türkiye Günü! Amerika Birleşik Devletleri’ne Şükran Günü geldi ve bununla birlikte, iyi yemek, harika dostluk ve bu yıl sahip olunan tüm nimetler için minnettarlığın yıllık gelenekleri geliyor. Müzik, siyaset, televizyon ve diğer sektörlerin en büyük yıldızlarından bazıları tatil kutlamalarında bir sıçrama yaptı. Michelle Obama, Catherine Zeta-Jones, ve Jimmy Kimmel Şükran Günü kutlamalarını internette başlatan ünlülerden bazılarıydı. Kutlayan tüm yıldızlara aşağıdan göz atın.

michele obama

En Sevdiğiniz Ünlülerin Teşekkür Ettiğini Görün - Hollywood Life
twitter

ABD’nin eski First Lady’si, “Umarım herkes sevgi, şükran ve bir sürü harika yemekle dolu harika bir gün geçirir” diye yazdı. Michelle obama. Michelle bir fotoğraf dahil eski cumhurbaşkanı olan eşinin barack obamave iki kızı, Saşa ve Malila. Bu, ister biyolojik ister kendiniz için seçtiğiniz aile olsun, akrabalarınızla bağlantı kurmak için bir günde eski Birinci Aile’nin tatlı bir fotoğrafıydı. Michelle, “Ailemizden sizinkine, mutlu bir Şükran Günü geçirin,” diye yazdı.

En Sevdiğiniz Ünlülerin Teşekkür Ettiğini Görün - Hollywood Life
Obama Ailesi (Manuel Balce Ceneta/AP/Shutterstock)

Catherine Zeta-Jones

Yakın ve uzak Amerikalıların Şükran Günü Kutlu Olsun” Catherine Zeta-Jones Instagram’a gönderildi. bu Çarşamba yıldız, ailesinin fotoğraflarını paylaştı Michael Douglas ve çocuklar Dilan ve Carys Douglas. “Bu yıl iş taahhütleri ile türkiye modunda değil, sağlık, mutluluk ve aile nimetleri için ciddi şükran modundayız. Hepinizi seviyorum.”

Jimmy Kimmel

Jimmy Kimmel – kim sahip ki Şükran günü sığır eti tarihi ile birlikte Jennifer aniston – herkese Şükran Günü’nün aynı zamanda daha az şanslı olanlara yardım etme zamanı olduğunu hatırlattı. Mangalda bir hindinin yanında poz veren Jimmy, takipçilerinden “@StJosephCtr’ye bu Şükran Günü’nde ihtiyacı olan ailelere yiyecek getirmesine yardım etmelerini istedi. Hiçbir miktar çok küçük değildir – Molly ve ben 50 bin doları karşılayacağız! Bağış yapmak için link bio’da.”

Daha fazla yıldızın kutladığını görmek için tüm Şükran Günü’nde bu gönderiye geri dönmeye devam edin!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/stars-celebrating-thanksgiving-2022-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir