En Popüler 47 Amazon Ürünü E! Bu Ay Satın Alınan Okuyucular


Güzellik TikTok ile ilgileniyorsanız, muhtemelen en sevdiğiniz etkileyicilerin, hayatta aynı sonuçları almayı umarak mükemmel bir şekilde harmanlanmış makyaj uyguladığını görmüşsünüzdür. Son zamanlarda, en iyi eğitimlerin hepsinin ortak bir noktası var: üçgen pudra ponponları. Bu bütçe dostu keşif, oyunun kurallarını tamamen değiştirir.

bu Pimoys Pudra Puf Üçgenleri pudra uygulamasını kolay, dağınık olmayan ve hassas hale getirin, ancak sıvı makyajınız için bu puflara uyumayın. Evet, “pudra puf”lardır, ancak likit fondöten, kapatıcı, aydınlatıcı ve bronzlaştırıcı için kusursuz bir uygulama sağlayabilirler. Kadife pufları kapatıcınızı dağıtmak, göz altlarınızı sabitlemek, fondöten uygulamak ve yanaklarınızı kontürlemek için kullanabilirsiniz. Arkalarında küçük bir kayış var, bu yüzden kullanırken pudra pufunu tutma konusunda endişelenmenize gerek yok ve özellikle göz çevremde makyaj yapmak çok daha kolay.

Bunlar yıkanabilir, böylece tekrar tekrar kullanmak için temizleyebilirsiniz. Bu pakette 4.800’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesi var ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renkler var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366056/the-47-most-popular-amazon-items-e!-readers-bought-this-month?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir