En İyileri Satın Alın Yeni Şubat 2023 Beauty Lansmanları


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Ocak ayında, yıla başlamak için bazı inanılmaz güzel lansmanlar yapıldı ve Şubat ayındaki lansmanlar şimdiden sıcak gelmeye başladı. İle yenilikçi yeni saç bakımı ürünler, bazı denenmesi gereken kokular ve en iyi markalardan daha fazla makyaj, cilt bakımı ve saç lansmanı, bu güzelliğe dair her şey için heyecan verici bir ay! Denemeniz gereken pek çok taze ürün olduğu için tarte, Kosas, Billie, PATTERN, Kulfi Beauty ve çok daha fazlası gibi markalardan en iyi güzellik seçimlerimizden birkaçını derledik.

Bu nedenle, yeni bir güzellik iyiliği için can atıyorsanız, Şubat 2023’ün en iyi yeni güzellik lansmanlarını içeren bu kılavuzdan başkasına bakmayın. Aşağı kaydırın ve en yeni, olmazsa olmaz cilt bakımı, makyaj ve saç bakımı ürünlerinden bazılarını alışverişe başlayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364203/shop-the-best-new-february-2023-beauty-launches-from-kosas-olaplex-glossier-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir